Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen sütit süttök a csokitoj...

Milyen sütit süttök a csokitojásokból? Vagy egyáltalán mire használjátok fel őket?

Figyelt kérdés
Recepteket is várok! :-)
2012. ápr. 12. 14:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Igen ez jó kérdés, mert minden süti amibe csoki kell étcsokis.

tejcsokival meg iszonyat édessek.

mi rengeteg apró tojást kaptunk az lassan majd elkopik, nálunk a nyulakat kell feláldozni a pedig mind lindt, milka nyulak, de muszáj leszek levágni öket.


én arra gondoltam, hogy muffint sütök amibe nagyon kevés cukrot teszek + valami gyümölcsöt meggyet pl amitöl nem lesz olyan émelyítöen édes.

2012. ápr. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
reszelt csokinak szokom használni puding meg kávé meg suti tetejére.
2012. ápr. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Sima piskótát sütök és annak a tetejére dobálom összetörve a csokit.

(Amúgy meg befekszem este a tv elé és megeszem őket :))

2012. ápr. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Két kisfiú rengeteg csokitojást gyűjtött. Nagyrésze márkásabb, de van benne olcsóbb (Tesco-s) is. Megenni sok lenne ezért gondoltam hogy valamit sütnék belőle. Ahogy nézelődtem én is azt vettem észre, hogy a sütik nagy része étcsokival készül, ezek pedig nem azok. Gondoltam hátha van valami jó ötletetek?!
2012. ápr. 12. 14:19
 5/18 A kérdező kommentje:
A TV elé befekvés jól hangzik! :-D
2012. ápr. 12. 14:20
 6/18 anonim ***** válasza:
Én vagy muffint sütök és abba keverem bele a csokidarabokat, vagy sima piskótának a tetejére szórom rá.
2012. ápr. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Én is muffinba szoktam tenni, a csoki Mikulásokat is abba tettem. Ilyenkor nem cukrozom nagyon, hanem inkább több lisztet vagy egyebet (pl. diót vagy mandulát vagy aszalt gyümölcsöt) teszek bele a cukor helyett, hogy azért meglegyenek az arányok.


Itt egy recept:


Almás-fahéjas muffin csokidarabokkal

13 dkg cukor

1 tojás

1 dl étolaj

1 vaníliás cukor

1 sütőpor

1 teáskanál szódabikarbóna

25 dkg liszt

2 alma lereszelve

3-4 kávéskanál fahéj

reszelt csokimikulás vagy csokinyúl (én darabokra törve teszem bele)

esetleg egy kis vanília vagy rumaroma is feldobja az ízt, és néha teszek bele diót vagy mandulát is

2012. ápr. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Hú, köszi! Ezt kipróbálom!
2012. ápr. 12. 14:36
 9/18 anonim ***** válasza:
Süti tetejére nem tudod megolvasztva ráönteni? Kis margarinnal olvasztod, és úgy. Piskótát megkened lekvárral és majdnem olyan lesz mint a zserbó, mondjuk hamis zserbó, ha van ilyen:)
2012. ápr. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Persze jó megolvasztva a süti tetejére is, csak tényleg sok van és másra is kipróbálnám.
2012. ápr. 12. 14:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!