Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 4 éves kisfiam lehet a kakaótó...

4 éves kisfiam lehet a kakaótól rossz alvó?

Figyelt kérdés
Lehet,hogy buta kérdés,de 2 hétig csak teát ihatott este diéta miatt,és át aludta az éjszakát.Most 3 napja szabad a kakaó,éjjel négyszer is fenn van,és persze kéri a kakaót,hogy visszaaludjon.Lehet,hogy a tej megterheli a pociját?Javasolják,hogy szoktassuk le az éjszakai kakaóról,üvöltés lett belőle,tudom,hogy a fogainak se jó.Tanácstalan vagyok.
2009. jún. 18. 08:51
 1/6 anonim ***** válasza:
igen, a kakaó megterhelő a gyomornak éjszakára. vagy higított tejet, v teát adj neki.
2009. jún. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kezdd el hígítani a tejet!És jobb lenne fokozatosan áttérni a teára!Napközben megissza a teát?
2009. jún. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyszerűen, mond meg neki, hogy nem szabad kakaót innia, mert nem tud tőle aludi. egy 4 éves már megérti, tudom, mert nekem is van egy 4 éves kislányom. ne hagyd, hogy az üvöltéssel elérje amit akar, mert az nem lesz jó.
2009. jún. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi,akkor nem tévedtünk a párommal.hogy mi az ok.Persze,imádja a teát,meg a vizet.Hát köszi,megprobálok mindent,bár reggel kinevetett mikor mondtam,hogy nem lesz több esti kakaó.Az az igazság,napokon belül érkezik a hugi,épp elég lesz éjjel őt kiszolgálnom,Bár a gyerekorvos szerinz készüljek,hogy jó ideig ő is baba akar majd lenni.
2009. jún. 18. 14:47
 5/6 anonim ***** válasza:
a kakao enyhen serkento hatasu, akar csak a csoki ezert nem jo este ezt adni a gyereknek.
2009. jún. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Koffein van minden kakaóban. Igen. A Nesquikben is.
2009. jún. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!