Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nem engednéd, nem szívesen...

Nem engednéd, nem szívesen engednéd, engednéd, avagy szívesen elengednéd elsős kisgyerekedet egy ötnapos osztálykirándulásra?

Figyelt kérdés
Most zárjuk ki a gyermek véleményét, csak felnőtt nézőpontot kérek.
2012. ápr. 3. 00:13
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Hááááát... Billeg a nem szívesen és a nem engedném között... Sosem hallottam még ilyen hosszú osztálykirándulásról elsőben...
2012. ápr. 3. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Ez aztán gyorsan jött :)
2012. ápr. 3. 00:23
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
:)))) 34 hetes terhes vagyok, alig alszom, így jobb híján netezek... :))
2012. ápr. 3. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
én se engedném,bár nincs gyerekem de amikor általános suliba jártam akkor úgy volt hogy reggel mentünk délután 6 fele megjöttünk,és másnap is mentünk kirándulni,de vihettünk szülöt,tesot.18L
2012. ápr. 3. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Nem túl hosszú osztálykirándulás ez? Ez már valamilyen tábornak felel meg. bevallom, nem szívesen engedném az elsős gyerekemet ilyen hosszú időre el. Túl kicsi még ehhez.Úgy sem értene még semmit se az utazásból, sem a városnézésből, sem a túrázásból.
2012. ápr. 3. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem szívesen engedném el és lehet el se engedném... Szerintem egy ekkora gyereknek honvágya is lenne. Mi is anno több egy napos kirándulásra mentünk. Ez túl hosszú.
2012. ápr. 3. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Én amúgy is elég "h.lye" vagyok, ha a gyerekemről van szó, pont elsős most a legnagyobb, én nem engedném el... Most szó van egy egy napos kirándulásról a suliban, de ha én nem mehetek velük, szerintem nem engedem majd el. Bármilyen okos, értelmes a gyerek, én tudom, hogy egy emberes, szóval kell mellé valaki, aki szinte csak őt figyeli. Szóval én nem engedném...
2012. ápr. 3. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Szia! Milyen iskolában szerveznek ilyen hosszú osztálykirándulást elsőben? (Úgy értem, „sima” állami suli, vagy valami extra?)


Csatlakozom az előttem szólókhoz, én sem engedném szívesen ilyen hosszú távra. Mondjuk az én gyerekem szerintem nem is menne szívesen… Nehezen tudom elképzelni, hogy 30 kicsi gyerekre megfelelően tudna vigyázni pár felnőtt, mert ekkora gyerekek azért még nem annyira önállóak. Mondjuk hallottam már olyat is, hogy ovisokat vittek a Balatonhoz 3 napra… hát, az még durvább, mert ugye, nem állhat mind mellett egy felnőtt, hogy bele ne fulladjon.

2012. ápr. 3. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

nem engedném el, 5 nap az nagyon sok


Én be is ennék az osztályfőnökhöz és az igazgatóhoz is és megkérdezném, hogy azt mégis hogy gondolták?

2012. ápr. 3. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

NEM ENGEDNÉM!


4 gyerkőc anyukája

2012. ápr. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!