Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kinek mikortol szobatiszta a...

Kinek mikortol szobatiszta a babája?

Figyelt kérdés
Leginkább 24 hónapos korig érdekel.
2009. jún. 16. 12:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az babáktól fugg.Van aki hamarabb,van aki késobb.Èn elkezdtem biliszteni az én gyermekeimet 1 éves koruk után.Lassan módszeresen,játszva!Két és fél évig nem vagy elkésve semmivel!!!
2009. jún. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Tudom,hogy nem vagyunk elkésve.

Ö még csak 15 hónapos.

Csak azért kérdeztem,mert rá ül a bilire magátol,de még nem kellet neki akkor pisilni.

Érdemes e foglalkozni,vagy várjam meg a két éves kort.Ha létezik,hogy valahol szobatiszta lett a baba ilyenkor akkor megprobálom.Szol,ha pisi vagy kaki.

2009. jún. 16. 14:53
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Lányaim 2 évesen már egész ügyesek voltak, előtte egy-két hónappal kezdtem, de soha nem erőltettem. Szobatiszták végül 3 évesen lettek, akkor már abszolút megbízhatóan.
2009. jún. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az én lányom pont 2 éves szülinapjára már teljesen szobatiszta lett. Ő július 3ai, és ugye májusban ahogy jött a jó idő kezdtem a biliztatést, és ennyi idő alatt sikerült.:)
2009. jún. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A szakemberek szerint 18 hónapos koruk előtt a kisgyerekek még nem érettek arra, hogy szobatiszták legyenek. Ez előtt a kor előtt még pusztán az anyuka folyamatos odafigyelésén és sietségén múlik, hogy a bilibe jusson az, aminek oda kell kerülnie :-). Tehát állítólag csak ez után a kor után érdemes próbálkozni a bilivel, valamikor másfél és két éves kor közt.
2009. jún. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

22:46: A doki is szakember,és mondtam neki.

Azt mondta ő már megérett rá.

Ő maga ül rá a bilire egyes egyedül és mindig szol,ha kell pisilni és kakilni.A fia ezt másfél évesen tedte meg és ő azota szoba tiszta. Soha semmit nem eröltetek nekik.

A lányomnak az este sikerült bele pisilni a biliben és annyira boldog volt,hogy a bili végre zenélt,hogy utánna alig tudtuk leszedni a biliröl.

2009. jún. 17. 09:21
 7/7 anonim ***** válasza:
Na látod,ez nagyon jó!!! Konnyu dolgod lesz a kicsivel!!!GRATULÀLOK!!! Csak így tovább!!!A legelso válaszadó vagyok!
2009. jún. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!