Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Erre h reagálnátok? Szegény...

Erre h reagálnátok? Szegény kislányomnak mit mondjak?

Figyelt kérdés
Ma elmentunk a dédszülökhöz ebédre ezt anyosomek tudtak es odapofatlankodtak!nem is ez a lenyeg!par hazra volt egy ismerosuk aki futobiciglit arult felhivtak a tulajt h elmehetnek-e megnezni es kiprobalni!fogtak a lanyom es páá!megvettek neki persze meg nagy neki de ezzel a lendulettel el is vittek h mamáéknal lesz es majd ott megkaphatja!kopni nyelni nem tudtam h most kapott is meg nem is szegeny es h majd milyen hisztik lesznek ha megyunk hozzajuk azt meg ott kell hagyni!!ti erre mit reagaltatok volna??? Csak nekem furcsa ez az egesz????
2012. ápr. 1. 13:43
 1/10 anonim ***** válasza:
22%

nem! nekem is furi. Sőt egyenesen görénység szerintem. Most akkor az övé a canga, vagy sem? Te meg majd szenvedj a kiscsajsziddal, és magyarázd el neki, hogy hogy is van ez..röhej.

Vegyetek Ti is egyet, nem tudsz mit csinálni...használtan ki lehet fogni vatera, teszvesz, express...

szia

2012. ápr. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen tuti h mi is veszünk neki SŐT leszek en is olyan ... h elfogjuk mindig vinni magunkal ha megyünk hozzajuk!!!!
2012. ápr. 1. 13:50
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
Ha ti is vesztek neki, és a mamánál is lesz, nem baj az. Sok gyerekes család tart pár játékot a nagyszülőknél is. Legalább jobbal elvan a gyerek.
2012. ápr. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%

èn nem értem a problémát.


Ha bölcsiba, vagy oviba megy sem hozhatja haza a játékokat. mikor a barátjához mentek vagy rokon gyerkehez sem hozhat haza semmit sem. Szerintem neki ez nem lesz új, mert gondolom jártok máshova is.

Mamánál semmi játék nincsen?

vagy nem értem mi a baj?


lányomnak ezer dolga van nagymamáknál, de eszünkbe sem jut haza hozni. az oda való. én is imádtam gyerek koromba hogy voltak dolgaim nagymamánál.

2012. ápr. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Igen én sem értem, hogy mi a probléma....jófejek, vesznek futóbiciglit(ami azért nem olyan olcsó),amit majd náluk használhat.Mi ezzel a baj?

Fiamnak is vannak játékai mindkét nagyszülőnél, mégse hisztizik mikor hazamegyünk és nem visszük.

Amúgy meg nem hinném, hogy a nagyszülők nem engednék, hogy hazavigyétek, ha lányod keservesen sír előttük....


De szerintem más problémák is vannak a háttérben, ami miatt így ugrasz egy amúgy normális dologra....már csak azért gondolom, mert az elején hozzáteszed, hogy a dédiékhez odapofátlankodtak...

2012. ápr. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen utolso jol latod vannak mas problemak is!vannak jatekok naluk is amit nem mi vittuk hanem a lanyuk utan maradt!azzal nincs is baj az persze h naluk marad!de ez nekem olyan ajandek is meg nem is! Mert ezt tudja h o kapta es az ove is meg nem is!ertitek h mit akarok mondani?
2012. ápr. 1. 15:04
 7/10 A kérdező kommentje:
Amugy meg annyit meg hozza tennek h tuti h nem engednek h elhozzuk ha keservesen sirna mert ezzel tudnak minket zsarolni!!!
2012. ápr. 1. 15:06
 8/10 anonim ***** válasza:
65%
3. vagyok. Szerintem igenis ajándéknak minősül. Én örülnék neki, hogy gondolnak a gyerekre,h ott is tudjon játszani. Ugye nem azt akarod mondani,hogy rosszul esne, ha a gyerek a nagyinál is jól érezné magát,netán még vágyna is hozzájuk?
2012. ápr. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
59%
Jól éretelmezem? ti néztétek ki azt a futóbiciklit és ők megvették helyettetek vagy inkább előletek? Mert ha csak ritkán jártok a nagyszülőkhöz, akkor nem sokat tudja használni. És pl ha ő azzal szeretne járni oviba vagy ilyesmi? Ha meg veszel neki otthonra is egyet, az meg azért kicsit luxus szerintem, hogy kettő legyen egy gyereknek. Szóval tényleg fura. Mi kb 2 hetente járunk a vidéki nagyszülőkhöz és van ott egy csomó játék. Van amit eleve oda szántak a nagyszülők, van amit mi vittünk. De pl amikor triciklit kapott a lányom az egyértelmű volt hogy elhozzuk. Nem csak 2 hetente egy délután akarjuk használni.
2012. ápr. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Mi nem néztük ki ugyh helyettünk vagy inkabb elolunk vettek meg mert mar egyszer emlitettem h szeretnek neki nevnapjara venni!amig naluk vagyunk kb 2 ora nem hiszem h nagy lehetosege lesz ott jatszani vele!zsarolast arra ertettem h nagyon szeretnek h ott aludjon naluk amit nem fogok engedni!reszletezem anyos iszik ha ott vagyunk nem igen foglalkozik vele inkabb szsmitogepezik nem figyel ra a lepcson eteti sok szarral tomoren es roviden ennyi!sztem jobban jott volna le ha odaadjak es hozzateszik h ha megyunk vigyuk magunkal!
2012. ápr. 1. 16:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!