Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ma 7 éves az unokám. Szerintet...

Ma 7 éves az unokám. Szerintetek örülni fog egy mikroszkópnak, amit vettem neki?

Figyelt kérdés

2012. márc. 31. 12:33
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Ha érdekli a téma, akkor igen. Az én gyerekem 9 éves, biztos nem értékelné. A családban viszont van fiatalabb gyerek, aki kapott és örült neki.
2012. márc. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem igen.
2012. márc. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
95%

Ez gyerekfüggő. Az én fiam tuti örülne egy jó minőségű mikroszkópnak. Mondjuk ő mindennek örül. A csillagászat is nagyon érdekli, ő is ennyi idős.


A rokonságban mi is ajándékoztunk mikroszkópot egy ilyen korú kisfiúnak. Hát nem igazán örült, félre tette és leült tévézni. Igaz, eddig még minden ajándékra így reagált, amit tőlünk kapott. Pedig mindig minőségi és értelmes ajándékokat vettünk neki.

2012. márc. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én örülnék neki.


25/L

2012. márc. 31. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Örült neki. Köszi a válaszokat.
2012. márc. 31. 16:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!