Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ellenőrzik valahogy a munkálta...

Ellenőrzik valahogy a munkáltatói igazolást amit kérnek az oviban?

Figyelt kérdés

Sajnos felénk helyhiány van ezért anyától és apától is munkáltatóit kérnek max akkor van esély a felvételre. Nekem van munkahelyem (apának is van vele nincs is gond) de van egy 2 hónapos kis tesó aki miatt nyilván nem megyek szeptemberben dolgozni viszont ismerőstől tudnék kérni munkáltatói igazolást. Szerintetek?

A kislányom már 3 éves elmúlt, nagy szüksége volna a szocializálódásra mert így csak a TV-t nézi egész nap meg számítógépezik meg ha jó az idő egyedül játszik a kertben. Hozzátartozik,hogy valójában tényleg dolgozom most is mert muszáj, másképp nem élünk meg. Amíg a pici alszik én varrogatok és az interneten adom el a dolgokat amiket csinálok emiatt sajnos semmi időm nincs a nagyra. Család 200km-re, nincs segítségünk sem.


2012. márc. 30. 14:35
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

én is 82%os válaszoló vagyok.


és szerintem félreértetted amit írtam, nem rosszindulatúan írtam.

egyszerűen arra próbálta kilyukadni, hogy ha hazudsz, nagyon sokat veszthetsz, találj ki valami más megoldást, pl. mondd el az oviban, hogy otthon dolgozol feketén és akkor tudni fogják, hogy nem pihizni akarsz, de nálunk pl. ellenőriz és ahogy írtam, ha lebukik akkor elveszik a gyedet.

bocs ha bunkónak tűntem, ne az volt a célom és nem is azt írtam, hogy ne add oviba, csak szerinte olyan megoldással ahogy nem ütheted meg a bokádat.

na mindegy

2012. márc. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!