Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ellenőrzik valahogy a munkálta...

Ellenőrzik valahogy a munkáltatói igazolást amit kérnek az oviban?

Figyelt kérdés

Sajnos felénk helyhiány van ezért anyától és apától is munkáltatóit kérnek max akkor van esély a felvételre. Nekem van munkahelyem (apának is van vele nincs is gond) de van egy 2 hónapos kis tesó aki miatt nyilván nem megyek szeptemberben dolgozni viszont ismerőstől tudnék kérni munkáltatói igazolást. Szerintetek?

A kislányom már 3 éves elmúlt, nagy szüksége volna a szocializálódásra mert így csak a TV-t nézi egész nap meg számítógépezik meg ha jó az idő egyedül játszik a kertben. Hozzátartozik,hogy valójában tényleg dolgozom most is mert muszáj, másképp nem élünk meg. Amíg a pici alszik én varrogatok és az interneten adom el a dolgokat amiket csinálok emiatt sajnos semmi időm nincs a nagyra. Család 200km-re, nincs segítségünk sem.


2012. márc. 30. 14:35
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Tőlünk nem kértek munkáltatóit. Úgy tudom az csak a bölcsihez kell.
2012. márc. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
52%

ellenőrzik és az a baj, hogy a gyedet is bukhatod.

arról nem is beszélve, hogy értelme nincs, mert szept. 2.-én mikor ugye egyértelművé válik, hogy otthon vagy (míg más azért lehet kenyeret nem tud tenni az asztalra...)

simán kitehetik.


egyetértek, hogy 3 évesnek szüksége van gyerektársaságra, de nem csalással és hazudozással, mások kiszúrásával és ellehetetlenítésével kéne ezt elérni, hanem valós megoldást keresni

2012. márc. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Nem érted miről van szó?? Dolgozom itthon és nem tudok foglalkozni a nagyobbik gyerekemmel ezért be van ültetve a TV elé! Elég rossz indulatú vagy! Ha nem dolgozom én se tudok kenyeret tenni az asztalra vagy nem tudom fizetni a lakáshitelemet vagy a villanyszámlát stb... Ha lenne pénzem itthon lehetne nyugodtan vagy betenném valdorf oviba ahol havi 40.000. kajával együtt az ellátás. Éppen ezért írtam kisregényt az elején, hogy nekem is nagy szükségem van az ovira mert nem tudok mit csinálni a gyerekkel!
2012. márc. 30. 15:10
 4/21 A kérdező kommentje:
Ja, és nálunk biztos, hogy kérnek már utána érdeklődtem. Nem muszáj vinni de akkor valszeg nem veszik fel a gyereket.
2012. márc. 30. 15:12
 5/21 anonim ***** válasza:
Mióta kérik ezeket?Minden oviba kérik?
2012. márc. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem ellenőrzik - nincs rá lehetőségük.

És ha mégis lebuksz, kitenni nem fogják. Mondjuk én nem pártolom a csalást, de nem is azért tetted fel a kérdést, hogy ítélkezést hallgass:)

2012. márc. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Nem, nem mindenhol csak nálunk helyhiány van. És nem kötelező vinni de akkor valszeg nem fér bele a keretbe, hiába elmúlt már 3 éves is. :( Nagyon sajnálom mert már visszafelé fejlődik szegény gyerek. :(
2012. márc. 30. 15:20
 8/21 anonim ***** válasza:
64%

Mi az, hogy berakod a TV elé ? Nekem két lányom van (4, és 2 éves- most várom a harmadikat), mindkettő mellett dolgoztam/dolgozom, de soha nem passzoltam azért a tv elé, hogy én haladjak a munkámmal!

Már bocsánat, de az eddigi leírásodból nagyon úgy tűnik, hogy a gyereknek nem szocializációra hanem anyára lenne szüksége!

És igen ellenőrzik a munkáltatóit! Vagy amikor kijönnek családlátogatásra, mit fogsz mondani a kistesóról, hogy amíg a munkahelyeden vagy hová teszed?

Én a helyedben az igazat mondanám, és várnék.

2012. márc. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Van ám lelkiismeret furdalásom mert 1 fokkal valóban jobb a helyzetem azoknál mint akik eljárnak dolgozni. De én tényleg csak azzal vagyok beljebb, hogy nem járok el hanem itthon dolgozom. De nem könnyű 2 kisgyerek mellett itthon dolgozni sem csak sajnos nincs választásom. Vagy csinálom vagy még lejjebb süllyedünk.
2012. márc. 30. 15:23
 10/21 A kérdező kommentje:

Azt mondom, hogy bölcsibe megy. :O

De hogy dolgozol ha otthon vannak a gyerekek és Te velük vagy elfoglalva? Ezt nem értem de komolyan érdekelne. Amit én csinálok a varrás, nem olyan munka ami szinte magától megcsinálódik. Vagy csinálom odafigyelve vagy nem csinálom sehogy sem. Ezt fél szemmel nem lehet.

2012. márc. 30. 15:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!