Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Veri az óvónő a kislányomat,...

Veri az óvónő a kislányomat, ti mit tennétek? Nagyon dühös vagyok. Nemtudom melyik nap kapott ki. Hogy bizonyítsam ha letagadja?

Figyelt kérdés

A 3 éves kislányom ma panaszkodott hogy az óvónéni bevitte a wc-be és elverte a fenekét mert rossz volt.

Sírva megy az ovodába.

Ráütött a szájára is azt is mondta.Nemtudom mitcsináljak,de nagyon dühös vagyok hogy történhet meg ilyen.Az,hogy otthon mikor hazahoztam ő automatikusan levetkőzik,és láttam egy piros foltot a fenekén-Nem kérdés ezekután hogy kikapott.

De ha leordítom a fejét,vagy letagadja,vagy nem.

Félek ha szóváteszem a kislányommal nem ugy fog bánni mint a többiekkel



2012. márc. 27. 12:24
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Voltál bent, történt valami??
2012. márc. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

igen voltam bent.

Mondtam neki hogy a kicsi azt mondta h bántotta,ő elismerte hogy a szájára ütött,mmert kiabált.

Ráadásul 2 óvónőnk van,az igazgatónő meg egy másik.

Az igazgatónő ismerte el hogy szájon verte.

A másik ovonő verte el akkor,szerintem,....nekem ez így sok ők igy oldják meg ha egy gyerek rossz....minél messzebb innen,,,kedves válaszolo:nem kívánom senkinek sem ezt a dolgot ami a lányommal történik...2 idegbeteg ovonő--

2012. márc. 30. 15:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!