Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Veri az óvónő a kislányomat,...

Veri az óvónő a kislányomat, ti mit tennétek? Nagyon dühös vagyok. Nemtudom melyik nap kapott ki. Hogy bizonyítsam ha letagadja?

Figyelt kérdés

A 3 éves kislányom ma panaszkodott hogy az óvónéni bevitte a wc-be és elverte a fenekét mert rossz volt.

Sírva megy az ovodába.

Ráütött a szájára is azt is mondta.Nemtudom mitcsináljak,de nagyon dühös vagyok hogy történhet meg ilyen.Az,hogy otthon mikor hazahoztam ő automatikusan levetkőzik,és láttam egy piros foltot a fenekén-Nem kérdés ezekután hogy kikapott.

De ha leordítom a fejét,vagy letagadja,vagy nem.

Félek ha szóváteszem a kislányommal nem ugy fog bánni mint a többiekkel



2012. márc. 27. 12:24
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
48%
Nem hinném, hogy a fenekén talált felnőttenyér-nyomokat fantáziálja a gyerek. Én nem vagyok egy idegbeteg ember de aki a gyerekemt bántani meri annak nincs kegyelem. Semmi óvatoskodás, semmi puhatolózás, a helyzet egyértelmű. A nő többet nem mehet a gyerek közelébe, és ha kirúgatod, talán más gyerek közelébe sem. Nem fog éhen halni, mehet a teszkóba polcokat pakolni. Közben lesz ideje elmerengeni az élet dolgain. Rögtön miután kigyógyult a sérüléseiből.
2012. márc. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Azonnal beszélni kell a vezető óvónővel, tetesd át másik csoportba, ne hagyd, hogy bántsák! Ha nem engedi, fenyegesd meg, hogy botrányt csapsz.
2012. márc. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

"Félek ha szóváteszem a kislányommal nem ugy fog bánni mint a többiekkel"


Miért most úgy bánik vele? Akkor ver minden gyereket...


Sokféle megoldás lehet, de én biztos nem vinném oda többet a gyerekemet. Gondolj bele, most mit érez a kislányod, hogy megint odaviszed, ahol őt bántják.

2012. márc. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

4-ik válaszoló vagyok.


Nem értelek titektet.


mi az hogy kivenni a gyereket, vagy átetetetni másik csoportba?


Nem nézeteltérésröl van szó hanem testi fenyítésröl, ami egy picit sem megengedett. ès jól megoldjátok a kérdezö baját, na de mi van a többi gyerekkel? azokat had verje? ha tényleg igaz akkor más gyerekeket is ver, vert és ez rendszeres. Nem a gyerek a bünös hanem az ovónö, ezért mindenéppen fényt kell deríteni mi is történt, és ha ez igaz vagy csak gyanuja van akkor el kell távolítani az ovónöt, úgy hogy többet ne tudjon a szakmájában dolgozni.

2012. márc. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Persze csak az óvónőt eltávolítani hónapokba telik, addig is járjon hozzá az a gyerek, akinek az anyja épp kirúgatja őt? Kell az, hogy lelkileg is bántalmazza a testi fenyítés mellett? Ugye nem? Kivenni azonnal ki lehet, attól még lehet kezdeményezni a fegyelmit, feljelentést tenni vagy bármi. Senki nem állította, hogy a kettő egymást kizárja.
2012. márc. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
61%

"Nemtudom melyik nap kapott ki. "


"kislányom MA panaszkodott hogy az óvónéni bevitte a wc-be és elverte a fenekét mert rossz volt. "



Először a kérdésben irod nem tudod melyik nap volt!Utána irod ha a kislány ma panaszkodott !Akkor hogy is van ez?



Ha a kérdés igaz akkor nem vinnéd oda a gyereket többet!

De te ezt irod!


"Félek ha szóváteszem a kislányommal nem ugy fog bánni mint a többiekkel"


Ha igaz lenne akkor te is igy vélekednél mint a többi szülő!

2012. márc. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Kedves előző, a main kívül több eset is előfordulhatott régebben, esetleg nem mindegyikre emlékszik már az anyuka dátum szerint. Tanácsot adni meg marha könnyű, de ha nincs kire bíznia a gyereket, akkor hiába veszi ki az oviból, a munkahelyére csak nem hordhatja be magával. Ha átkéri másik csoportba, előfordulhat, hogy másképp kezeli a kislányt, beskatulyázzák, mint balhés anyuka gyerekét. Én így értelmezem. Nem védeni akarom ismeretlenül a kérdezőt, de nem hinném, hogy a te támadásod bárkinek is segít. Kívülről minden baromi egyszerűnek tűnik, mindenkinek csak a saját problémái nehezek.
2012. márc. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Nem támadni akartam akarom csak olyan fura!
2012. márc. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Igen, azért ez a kiveszem és máshova viszem dolgog elméletben nagyon egyszerű,gyakorlatban nem ennyire.

Arról nem is beszélve,hoyg a kislánynak lehetnek barátai abban az óvodában,és valószínűleg "csak" az óvónő miatt nem szeret menni.

Ez esetben nehogy már a kislány igya meg az egésznek a levét, és nem elég hogy bántották,még neki kelljen elhagynia a barátait és a megszokott helyet!


Ha ez valóban így történt, akkor nem a lányodnak kell mennie, hanem annak a nyomoriult ovónőnek, aki kezet mert emelni rá! Szólni kell az óvodavezetőnek, és mondani neki,hogy ezzel egy napon az Önkorményzatnál is bejelentést teszel (ezt csak azért, mert sokszor az óvodavezető megpróbálja elmismásolni az egészet és nem történik semmi).

Neked semmit nem kel bizonyítanod szerintem ebben az esetben, ha tényleg láttad a nyomait. (Bár nem értem ha piros volt a feneke amikor hazament és levetkőzött miért nem kérdezted meg hoyg mitől olyan akkor rögtön azonnal???)

2012. márc. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

nekem ez nagyon kamu gyanús...

Ha ilyet látok a gyereken, akkor rögtön megyek látleletet vetetni, ahol az orvos megerősíti, hogy milyen eredetűek a foltok, és nem itt várom a válaszokat. Ha ilyen előfordulna, más szülő is panaszkodna, nem? Mert ha valaki ilyen durva, akkor nem csak egy gyereket bánt.

2012. márc. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!