Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi annak a keserű körömrágás...

Mi annak a keserű körömrágás elleni szernek a neve, amit cicire is lehet kenni, ha el akarom választani a gyerekemet?

Figyelt kérdés
2 éves elmúlt már, szeretném elválasztani, máshogy nem megy.
2012. márc. 21. 18:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Szegény gyerek! Én az erőspaprikát próbáltam, de annyira sírt, hogy megsajnáltam, és odaadtam a másik cicit. Egyből elfogadta, szóval nem lehet őket becsapni, tudta, hogy nem a cici romlott meg.

Hogyhogy máshogy nem megy? Miket próbáltál már ki? Nálunk az jött be, hogy apa altatta. Már csak alváshoz kérte. Ha most nem megy, próbáld 1 hónap múlva, lassan már érett lesz hozzá.

2012. márc. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet lepontozni, de eszembe nem jutna erős paprikával bekenni a cicit, szegény gyerek! Kisfiam még csak 7 hónapos, de el nem tudom képzelni hogy ilyet tegyek vele!!!!
2012. márc. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Miután 2 évesen fél óránként ordít, hogy cicit akar, eszedbe jutna, ne félj. De aztán én is megsajnáltam. Azért is írtam, hogy szerintem hagyjuk ezeket a drasztikus dolgokat. Ez a keserű izé is olyan.
2012. márc. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
www.lll.hu : a La Leche Ligue magyarországi szervezetének honlapja, ott találsz HITELES infót az elválasztásról is (elválaszthatod úgy is, hogy egyikőtök se "sérüljön").
2012. márc. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
53%
Erős paprika, körömrágás elleni szer... már bocs, de ti ezt mégis hogy a fenébe gondoljátok????
2012. márc. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!