Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit tehetnék vele nagyon...

Mit tehetnék vele nagyon akaratos és hisztis is?

Figyelt kérdés
Most lesz májusban 1,5 éves a kisfiam és hát valahogy nagyon megváltozott......nagyon sokat hisztizik de úgy sikítva akár nyilvános helyen is,na meg mostanában megijed mindentől ha egy kicsit magasabb hangvételben beszélünk pl a párom fürdik én a konyhán vagyok és kérdezünk egymástól valamit na meg a fúrótól is sikítva remegve menekül....ez normális vajon vagy én rontottam el?mit tudok még tenni?

2012. márc. 16. 21:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia!látom,már nem most írtad ki a kérdést.Az én kislányom ugyanez,most 14 hónapos és nagyon hisztis,földhöz veri magát,megijed dolgoktól,pl.ha a mesében valami számára félelmetes van.Nem tudom én se hogy kezeljem a hisztijét,mivel még ő nem érti amit mondok.Ha esetleg te már tudod,hogyan lehet kezelni,akkor írj:)
2012. ápr. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia!Hát nem találtunk rá megoldás valahogy most már nem ijed meg annyiszor meg épp csak oda néz hogy mi lehet az. A fúrótól a mai napig tart.A hiszti is megvan még sajna.......már alig merek vele sétálni menni mert amint lemegyünk az elején játszik csúszdázik hintázik de egy kis idő múlva elfutkozik és nagyon gyorsan ha meg be akarom vinni az egész utcát végig síkítja.....nem tudom mit tegyek de remélem idővel elmúlik ez is.....ha te találnál megoldást akkor várom válaszod :)
2012. máj. 15. 06:57
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia!megint én:)Rendben van:)Bár kislányom már azóta amióta jó idő van és sokat vagyunk kint már nem olyan hisztis.Játszóról úgy indulunk haza hogy mondom neki megyünk mammázni:) (a nap bármely szakában tudna enni),így elindulunk szépen.Most ott tartunk hogy megért sokmindent már és valami olyan dologgal szédítm ha hisztizne,amit szeret csinálni,enni stb.Akkor abbahaggya:)
2012. máj. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!