Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisfiam 2. szulinapjara...

Kisfiam 2. szulinapjara szeretnek auto formaju tortat sutni. Kuldenetek nekem recepteket? Elore is koszonom a valaszokat!

Figyelt kérdés
2012. márc. 15. 20:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát formájú...nehéz lesz!!!Piskótába töltött bármilyen vajas,főzött krém,ezt téglalapba töltve és ebből kivágni,farigcsálni a formát,burkolni vmivel(marcipán,vajkrém).Én inkább úgy oldanám meg,h sütnék egy kerek tortát-bármilyent-és a tetejére csinálnék utat autókkal,ezzel-azzal,az könnyebben megoldható otthon és szerintem szuperul kivitelezhető.
2012. márc. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én csináltam a fiam 1. szülinapjára,szerintem szép lett,nagyon örült neki.

4 tojást 25dkg kristálycukorral jó habosra verünk,hozzáadunk 1.5dl olajat,1.5dl tejet,1cs sütőport,30dkg lisztet.

Ez jó piskóta ilyen tortának,jól tart és finom.Ebbe tehetsz bármilyen krémet.A kiskuktánál(google)megvan hogyan kell fondant csinálni,ezt érdemes előző nap megcsinálni.A piskótát nagyobb tepsibe kell sütni,és úgy szétvágni, hogy egy nagy téglatest legyen.Megtöltöd,megfaragod,aztán kinyujtod a fondant,ráfekteted,rásimítod(előtte kend át sima vajkrémmel a tortát)Csinálhatsz két szinű fondant külön az ablakoknak,vagy ezeket vajkrémmel kirajzolhatod.A kereke pilóta keksz volt.

2012. márc. 16. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen
2012. márc. 17. 09:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!