Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A te gyereked is beteg?

A te gyereked is beteg?

Figyelt kérdés

Az én kislányom éjjel kezdett el köhögni,ma már folyik az orra ,és egy kis hőemelkedése is van.Kedve jó,eszik is,mégis el vagyok keseredve :( Más is van így? Ti milyen gyógyszert "használtok"?

Köszi a válaszokat!


2012. márc. 15. 17:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
mitől vagy elkeseredve?hogy folyik az óra?nem írtad mennyi idős,ha pár hetes,akkor értem,de ha nagyobb ne legyél már egy kis nátha miatt igy elkenődve.mi lesz veeld ha ovis lesz?
2012. márc. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
igen,2,5éves kislány,tüdögyulladás
2012. márc. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

igen,2,5 éves kisfiú,hörghurut

ez már legalább a nyolcadik az elmúlt egy évben

2012. márc. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
igen 2 éves fiú, nátha+köhögés, napközben hőemelkedés max, este meg 37,8 körüli hő. 3 napja ez megy, ma jól volt reggel, ezért elmentünk délután 2 órát az ünnepségre, hogy kimozduljunk, most megint belázasodott, remélem mihamarabb túl leszünk rajta. még 2 nap lakásfogság ezután.Ő kap cebion+béres csepp(de ezt amúgy is kapja), calcimusc, sterimar a noziba, este nasivin, luuf balzsam éjjel ha szükséges+salvus vizes inhalálás napközben 2-3*10 percre, ahogy kijön az alvás miatt.de eszik arányleg rendesen, torka nem piros, nyelve nem lepedékes, dokinál voltunk, ez "csak" vírusos nátha...
2012. márc. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
3.válaszoló nálunk is igy van/volt,de már jártunk pulmotologián,kisdedkori asztma,vidd el te is,olcsobb a gyógyszer is,meg lehet neki is állandóan kellene a flixotilde,és kevesebbet lenne beteg.Nálunk azóta fele annyit hörghurutos.Meg az emelt családi is jár.
2012. márc. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
nem beteg,azért mert a tied beteg másé is legyen az?amugy kis megfázástol nem kell pánikulni,örülj,h nem valami komolyabb betegsége van,ezen mindenki áttesik,föleg tavasz elején.
2012. márc. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

2,5 éves a fiam, hasonló a helyzet mint nálatok :(


éjjel f1-kor kelt, 3-kor sikerült elaltatni, addig zokogott, hogy valamije fáj, ami persze bogyó és babócától múlik csak el :S 6kor kelt, szintén sírva :S


reggel már folyt az orra, délután nem volt hajlandó aludni, egész nap nyügi volt, mikor hazaértünk este, 38,1 volt a láza, hűtőfürdő és vacsi után 28,9 :S

épp most jöttem ki tőle, kapott kúpot lefekvés előtt, szépen levitte.

köhög, de szerintem csak azért mert nagyon folyik az orra és az piszkálja, szóval nem csúnyán köhög és csak néha, ezért nem adtam csillapítót.

lázcsillapítót kapott, orrcseppet és orrsprayt, calcimusct és teákat.

2012. márc. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
*38,9-et akartam írni...
2012. márc. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

5/8-as köszi a tippet,de már megjártuk a pullmonológiát.semmi baja.nem asztma,nem krupp,nem allergia.a bőr,szem,hajszíne miatt hajlamosabb a felső légúti megbetegedésekre.minden vírust elkap.ilyenkor nem lázas,csak nagyon köhög,folyik az orra.

most elkezdett immunerősítőt szedni,ez használt.két havi adagot szedett be eddig,és a 2-3 betegség helyett csak egyszer volt beteg.

és végre már nem hány,akárhogy köhög.mert volt olyan régebben,hogy napi nyolcszor hányt a köhögés miatt,vödörrel közlekedtünk a lakásban

bölcsis,ott kap el mindent

2012. márc. 16. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
5.vagyok,lányom is fehér bőrü,vörös haju,mindig mondták h emiatt hajlamosabb lehet a betegségekre,de sose hittem el.De ezek szerint lehet benne valami. Lányom is bölcsis. Most éppen vacilálok vigyem-e ügyeletre ujra magas láza lett,és rosszabbul van.
2012. márc. 16. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!