Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Több mesét néz a gyereked ha...

Több mesét néz a gyereked ha beteg?

Figyelt kérdés
fiam 2.5 éves.beteg,nagyon lázas,nem nagyon tudom neki levinni,időnként játszik,de akkor mindig feljebb megy a láza,de ha beteszek neki egy mesét akkor pihen,de egész nap nem nézethetek vele mesét,igy is többet néz mint bármikor.ti hogyan próbáljátok pihenésre bírni ilyen idős gyereketek,ha beteg?
2011. jún. 28. 10:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem hála Istennek nincs ezzel gond. Ha lázas a fiam, akkor alszik. Van, hogy egész nap, csak időnként kel fel inni meg enni egy pár falatot. Ő nem az a mesenézős típus, még mindig nem tudtunk végignézni egy mesét sem, nem köti le, pedig októberben 3 éves lesz ő is. Meseolvasás sincsen nálunk, saját kútfőből kell meséljek, mert ha elővesszük a könyvet, akkor vadul lapozgatni kezdi és lőttek az olvasásnak. Mi is betegek vagyunk most és két véglet van. Vagy rohangál és vadul játszik vagy felmegy a láza és alszik. Nincs átmenet.
2011. jún. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én lányom is hála Istennek magától fekszik le ilyenkor. És igen, igényli a mesét. ha beteg, akkor képes egész nap a tv előtt feküdni. Egy kis sétát eltekintve, mert mi ilyenkor is megyünk, fekszik szorgalmasan.
2011. jún. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
igen ő is van hogy ugrabugrál aztán amikor felmegy a láza lefekszik.nem alszik el mindig,de ilyenkor inkább beteszek neki egy mesét,hogy ne menjen még feljebb a láza.
2011. jún. 28. 11:43
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen. Én sajnos nem tudom máshogyan ágyban tartani. Nézi a mesét, néha el is alszik ilyenkor. Ha beteg, hát hadd menjen a tv, úgyis csak 1 vagy 2 nap, aztán megint visszaáll a régi rend.
2011. jún. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!