Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A te gyereked is sokat beteg...

A te gyereked is sokat beteg amiota oviba jar?

Figyelt kérdés
allandoan folyik az orra,kohog,aztan egy hetig nem megyunk majd ahogy elkezdjuk 2-3nap mulva megint,adom a vitaminokat meg az immun erositoket de semmi hatasa(bar tudom hogy sokaig kell adni hogy hatasos legyen)mit tehetnek ellene?
2010. okt. 11. 17:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Én lánykám is idén szeptemberben kezdte az ovit,már a második betegséget szedi össze,jelenleg 2 hete itthon van... Sokat nem tudsz Te se tenni ellene,sajnos ezen szerintem szinte minden gyerek átesik... :(
2010. okt. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A beszoktatás hetén vagyunk túl, most kötőhártya gyulladás... :o(

Én azt remélem, karácsonyig megerősödik, én nem adok plusz immunerősítőt, remélem anélkül is megszokja az ottani környezetet.

2010. okt. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ezen sajnos minden kisgyerek átesik, főleg, ha nincs nagyobb testvére, aki hamarabb haza hordta volna a bacikat, hogy még pici korában megismerje a baba szervezete és megtanulja leküzdeni. Az immunerősítők nem ártanak, de igazán sajnos sok hatásuk nincs, mert sok "kedves" szülő a beteg gyerekét is beviszi az oviba, mert a munkahelyén nem nézik jó szemmel, ha a beteg gyerekkel otthon van (sajnos van ilyen kényszer!), a nagyszülőkre, ismerősre meg nem tudja bízni... szóval mindig van bacitenyészet a csoportban... Az óvónők meg nem tudnak mit tenni, nem kötelezhetik a szülőt, hogy akarata ellenére otthon maradjon a beteg gyerekkel.... Sokan még a gyógyszer is megpróbálták behozni, hogy mi adjuk majd a gyereknek.... (ez eleve tilos!)... egy óvónő anyuka
2010. okt. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat,hat igen eleg faramuci helyzet.neha mar nem tudom mikor vigyem es mikor ne.Ha kettot kohint en mar szivem szerint nem vinnem mert akkor abbol lessz tobb is de amikor sokat hianyzunk akkor meg latom hogy azt hiszik eltulzom es csak azert maradok vele itthon mert esetleg nem akar menni,Betegen meg nem akarom oda vinni mert nekem sem tetszik amikor hallom hogy kohog mellettunk a napis tars(bar sokszor a kenyszer viszi ra a szulot arra hogy vigye)probalok megerto lenni de sokszor nem tudom mit tehetnek.
2010. okt. 12. 09:00
 5/9 anonim ***** válasza:
Az én lányom szeptemberben kezdte az ovit.Ő is már 2-szer volt beteg.Azt nem tudod kiszűrni hogyha melletted tüszög a másik gyerek.Amíg a beteg gyereket viszik oviba ez sajnos mindig így lesz.Nekünk is azt mondta az óvónéni hogy sajnos ez az év így megy ki.Meg kell szokni egymás bacijait.Kitartást és sok türelmet kívánok nektek is.Dina
2010. okt. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
koszi a valaszt,hat sajnos ez igy van,tegnap en is ugy hoztam haza,hogy be volt rekedve a hangja,ebbol mar kovetkezik,hogy mar a hetre ki is esik mert nem viszem:(((mar a harmadik eset pedig most kezdtuk mi is szeptemberbe:(
2010. okt. 13. 09:53
 7/9 anonim ***** válasza:
Csak a túlélést tudom tanácsolni. Az első évben végig beteg volt, 4 nap bölcsi, 2 hét otthon. Aztán egyszer csak elmúlt, ha meg is betegedett, pikk pakk túl lett rajta, nem esett bele annyira.
2010. okt. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

2. vagyok:

Ma reggel voltunk dokinál, megkapta az "egészséges papírt", bár már reggel óta furcsán nyűgös volt. Délutánra belázasodott. :o(

Ezt hogy csináltuk? Az ovinak közben a közelében sem voltunk...

2010. okt. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
tudogyulladassal kuzdunk ma fejezzuk be a gyogyszert:(ELEGEM VAN:(((((((
2010. okt. 22. 14:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!