Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2-3 év közötti gyerekeiteknek...

2-3 év közötti gyerekeiteknek milyen vitamint, multivitamint adtok?

Figyelt kérdés
2,5 éves a kislányom, már több mint egy éve Vitacolant adok neki de most szeretnék váltani.
2012. márc. 14. 07:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
5%
Semmilyet, friss gyümölcsökett meg zödségeket kap naponta többször, külön "müvitamin" felesleges.
2012. márc. 14. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Az én kislányom sajnos nem eszi meg sem a gyümölcsöket sem a zöldségeket, a banánon és almán kívül semmi mást:(
2012. márc. 14. 08:00
 3/13 anonim ***** válasza:
C-vitamin mindenképpen meg a gyógyszertárban tudnak segíteni! Az én kisfiam sem eszi meg a gyümölcsöt max. a mandarin levét kiszopogatja.
2012. márc. 14. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Rossz étvágyú a 2,5 éves kislányom, a gyerekorvos tanácsára Béres cseppet és C vitamint adok neki. Régebben a Cebion multivitamint adtam.
2012. márc. 14. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, a Cebion multivitamin csepp formában kapható, ezt lehagytam.
2012. márc. 14. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én cebion c vitamint adok neki, tavaly télen adtam cebion multit is. Én is gondolkodok, hogy váltok, de totál tanácstalan vagyok, most kezdjük az ovit.
2012. márc. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

2éves a kislányom és Béres cseppet+Cebion C-t kap,előtte kapott már Cebion multit is.

A Bérest szeptember óta adom neki,és egész télen nem volt beteg. Ő megeszik mindenféle gyümölcsöt,sőt még zöldséget is,kifejezetten szereti a nyers sárgarépát és a krumplit,mégis adom. Mert nem hiszek benne hogy a tél közepén vásárol zöldség és gyümölcs tele lenne vitaminnal,mivel biztos nem a nap érlelte! A külföldről származó gyümikről meg ne is beszéljünk,némelyiknek csak az íze jó(vagy az se)!


Egyébként én is tettem fel ilyen kérdést,de kifejezetten kértem hogy csak az írjon aki ad vitamint,pont az ilyen "okoskodó" anyukák miatt mint a legelső! http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kisgye..

2012. márc. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Eddig Cebion Multit adtam, most Marslakócskák szirupot vettem. A Cebiont jobban szereti a fiam és szerintem is jobb ízű.
2012. márc. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mi is hamarosan kezdjük az ovit és ezért is szeretném erősíteni a szervezetét:)
2012. márc. 14. 11:58
 10/13 anonim ***** válasza:
kér és fél éves kislányomnál a béres actival rágótabletta vált be.Mindig az orrmandulájával küzködtünk és amióta ezt szedjük október óta egyszer sem volt beteg.Előtte meg minden hónapban.
2012. márc. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!