Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miket és hogyan "tanítotok"más...

Miket és hogyan "tanítotok"másfél év körüli gyerekeiteknek?

Figyelt kérdés
2012. márc. 2. 17:37
 1/4 anonim ***** válasza:

pohárbol valo ivás,

beszéd,

kanálal evés,

lépcsözés

2012. márc. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

a lépcsőzés nálunk is menő, és mindent be akar dugdosni valahová, pl. kulcsot zárba, elkezdett beszélni, így szavakat tanítok neki, bár mondjuk gőzöm sincs, hogy honnan tudja melyik üvegben van a kóla.

formabedobózunk,ez eddig kimaradt, baba puzzle is most kezdi érdekelni.

Ezen kívül mindent, színek, méretek, évszak, időjárás stb. elmondom neki, valami majd csak megragad.

2012. márc. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

kedves második válaszolo milyen idős a picur?

nekem si állando kulcsozás portölés, seprüzés

de ugy konkérten nem eleht még beszédre tanitani pedig 18 hós lány te hohy tanitod?

2012. márc. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

második vagyok. 18 hós az én fiam is. Kb. 2-3 hete "indult" be beszéd terén. Mesekönyvben képeket nézegetünk, mondom neki, hogy mi micsoda, az utcán szintén hasonló módon. Vissza szoktam kérdezni, hogy "ez mi?" Ha mutogat azt nem értem, kérem, hogy nevezze meg vagy mutassa meg mit szeretne.

Nagyjából ennyi.

Eddig ez nekünk így bejött.

2012. márc. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!