Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mihez kezdtek a 0-6hónapos...

Mihez kezdtek a 0-6hónapos kuponokkal 2év körüli gyerekek anyukái? Mit szóltok a kuponokhoz? Szerintem nevetséges 50-150ft kedvezményt adni! Azért az se semmi hogy most már 8000ft felett lehet a 15%-ot beváltani.

Figyelt kérdés

Megkaptam a levelet és regisztráltam megint a bababónusz programra. Meg is kaptam a csomagot és itthon vettem észre hogy a kuponok nagy részét fel sem tudom használni.

A lányom már nem cumizik,nem szopizik,nem iszik tápszert. A pelenkákból is nem tudom az összeset beváltani mert nincs a méretére. A C&A-s kupont rég kinőtte. A krémek,fürdetők még használhatók.


Én azt hittem aki megint regisztrál annál figyelembe veszik a gyerek életkorát!


2012. márc. 12. 22:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Add el a Vaterán a kuponokat! Egy csomó van fent, sokan rá vannak szorulva! A C&A-s kuponra én igényt tartanék! :-)
2012. márc. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
én mégcsak most akarok újra regisztrálni. 8000Ft felett lehet csak beváltani a kedvezményt? az nem semmi! akkor azt hiszem én nem fogom tudni beváltani.
2012. márc. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nem vaterázok,nem is tudom hogy kell! Meg ugyan mennyiért adhatnék el ilyen 50,100,150ft-os kuponokat? Csak a pampersre és a liberora van 500ft kedvezmény,abból is csak a liberot tudom felhasználni.


1db kisbabás ismerősöm sincs akinek oda tudnám adni.


Írj privit és beszélünk a C&ä-ról!

2012. márc. 12. 23:27
 4/10 A kérdező kommentje:
A kuponokat 2013 június 30-ig lehet beváltani.
2012. márc. 12. 23:28
 5/10 anonim ***** válasza:

én a fel nem használt kuponokat a védőnőnknek viszem, Ő odaadja azoknak akik rászorulnak.


egyébként én is most akarok újra regisztrálni a baba bónuszba, nekem is az első csomagot fogják először küldeni???

2012. márc. 13. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Szerintem igen. Én is mondtam hogy a kislányom már 2éves,és hogy már regisztrálva vagyok. Sőt az egyik eladó segített így ő is láthatta,még sem mondta hogy többféle csomag lenne!


Valahogy nagyon nem jól oldották meg!

2012. márc. 13. 09:25
 7/10 anonim ***** válasza:

szia,


ha jól értem, akkor akik eddig regisztrálva voltak újra regisztrálhatnak, s kapunk újra kuponfüzeteket?

Nekem is 2,5 éves a kislányom, s erről még nem is hallottam,:):)


Bocsi hogy nem a kérdésedre válaszoltam, de nekem újdonság ez a dolog.


üdv


erzsike

2012. márc. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Igen megint regisztrálhatnak. Úgy tudom a gyerek 3éves koráig van baba bónusz! Én kaptam levelet.

Csak nem tudom te is mit tudsz majd kezdeni a kezdőcsomaggal,mikor a gyereked már 2,5éves?!

2012. márc. 13. 11:43
 9/10 anonim ***** válasza:
Egyáltalán hová kell regisztrálni?
2012. márc. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha van valakinek esetleg C&A kuponja felesleges attól szívesen átvenném,ha nem kell neki.

Köszönöm!

2012. márc. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!