Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Most őszintén mennyit megy...

Most őszintén mennyit megy nálatok a tv?

Figyelt kérdés
Nálunk reggel nézi a 20hónapos lányom a minimaxot, addig még le nem megyünk (ágyalok, wc-re megyek, fogatmosok, fésülködök, elpakolok, mosogatok, öltözök) majd lemegyünk játszani, feljövünk ebéd és alvás ha felébred akkor is nézzünk egy mesét aztán délutáni séta, este már a miénk a tv, mert nézzük a híreket..stb. fürdetjük utána és alvás. Nálatok?
2012. márc. 12. 08:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

18hós. Semmenyit.

Mamánál szokott menni mese gyanánt, de nem érdekli

2012. márc. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
*semennyit
2012. márc. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nálunk háttérzajként megy egész nap. 4 éves a lányom nem nézi csak a reklámok érdeklik, illetve a mese. Van, amikor dvd-n néz mesét, kettő van meg dvd-n Eperke és a Bogyó Babóca.
2012. márc. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Hetente egyszer-kétszer kapcsolom be a tv-t, a Minimaxot. A gyerekek odapillantanak, talán még nézik is pár percig, aztán visszamennek a játékaikhoz. Nem izgatja őket, én meg nem erőltetem. Inkább a zenét szeretik, így hát azt kapcsolok be, valami ritmusosat. Na az bejön.
2012. márc. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
83%

4 éves a lányom, van saját tv-je, amin csak a neki való meséket nézheti, minimaxot, esetleg reggelente a nick jr-t. Ha otthon van és rossz az idő, akkor egész nap megy háttérzajként, de mindig csinál valami mást is közben. Mondjuk fest, rajzol, babázik, gyurmázik stb. Kicsi kora óta nézi a neki való meséket, mert sajnos másként nem volt el, hogy tudjak dolgozni mellette. Nagyon korán elkezdett beszélni, nagyon korán ismerte a színeket, formákat, irtó jó a memóriája (az ovónénik mondták), csak mesére tud elaludni, és akkor egész éjjel nem ébred egyszer sem, ha én altatom, akkor felébred és keres engem.

Egyébként ha lehet, akkor inkább kint van, pl. szombaton egész nap kint volt a mamánál, egyszer sem kérte a mesét, tegnap is ki akart menni biciklizni, de sajnos esett az eső. És én is olvasok neki esti mesét, sőt még könyvtárba is járunk.

2012. márc. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
28%
Semennyit. Napi 30 percet nézhet rajzfilmet/számítógépezhet. (6 éves már)
2012. márc. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Hát nálunk szinte egész nap megy amikor bent vagyunk.Ritkán nézi a 2 éves gyerkőcöm, de amint kikapcsolom reklamál.Olyan 20 hónapos körül elég sokat nézte is, de kb 2 hónapja nem érdeklik a mesék annyira, mégis szólnia kell a tv-nek.Este meg már miattunk megy fél héttől amíg el nem alszunk.
2012. márc. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
egész nap megy...
2012. márc. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
28%
Nincs tv-nk. Én háttérzajnak inkább zenét teszek be.
2012. márc. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Reggel míg készülődünk a bölcsibe, nézi, de mellette tesz vesz játszik..

Délben ha megjövünk játszik, majd alvás helyett csendes pihenő, megnéz 1 mesét, majd kimegyünk, valaki mindig átjön hozzánk játszani, majd Apa jön, fürdés, 7- kor alvás. Összességében 2-3 óra amikor mesét néz.

2012. márc. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!