Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok most őszintén! Mennyive...

Lányok most őszintén! Mennyivel rosszabbak az esélyei egy szűz fiúnak Nálatok?

Figyelt kérdés
Korotokat is írjátok oda!
2009. szept. 21. 13:54
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
93%
én 24 vagyok, úgyhogy nálam elég rossz eséllyel indul egy szűz fiú :D
2009. szept. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
100%
Én 19 vagyok, jelenleg van barátom, de kiváncsi lennék azért egy szűz fiúra is. Alapból nem szeretem ha én "uralkodok" az ágyban, de ha a pasim szűz lenne belemennék. Örülnék annak ha nekem kellene bevezetnem az élet rejtelmeibe :))))
2009. szept. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
100%
én tartanék a dologtól,de csak azért mert én szeretem ha irányítanak. de nem múlna ezen semmi,hiszen van aki gyorsan tanul, gyorsan belejön a dologba, ha rossz vele az együttlét hosszútávon is, az egy sok nőt megjárt személy mellett is előfordulhat,így ilyenen is fölösleges előre gondolkodni. 18/l
2009. szept. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
100%

Semmivel sem rosszabbak mint egy nem szűz fiúnak.

Viszont lehet a nem szűznek jobbak az esélyei a lányoknál. Ha baromira jó pasi lenne meg aranyos és szűz, na akkor tutira nem érdekelne h szűz-e vagy nem. Biztos lennének gondok a tapasztalatlansága miatt, főleg h én tapasztalt vagyok, de ha szerelem van akkor mindent meg lehet oldani. Egyszer mindenkinek el kell kezdenie.

21/L

2009. szept. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 A kérdező kommentje:

Tudtam, hogy gáz van.:S

Erről ennyit.

2009. szept. 21. 14:45
 6/42 anonim ***** válasza:
23%
Ha jól néz ki és szűz ott valami gyanús.
2009. szept. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim válasza:
100%
Nálam semmivel sem lennének rosszabb esélyei egy szűz fiúnak mint egy nem szűznek. Bár lehet,hogy én csak azért látom így mert még én is szűz vagyok. :) Ha nem szűz az azért jó mert ő már tapasztalt,de ha szűz akkor meg azért mert ugye szerintem az romantikus ha mindketten elsők vagyunk egymásnak meg legalább nincs viszonyítási alap h mennyire béna leszek mert ugye neki is első. xD Na ez volt egy szűz lány véleménye a sok tapasztalt mellett. :P üdv:16/L
2009. szept. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
35%

Friss husi xD

érdekes lenne xD

de engem nem zavarna... csak az olyan furcsa lenne

15/L

2009. szept. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
72%

16:58


Jézusom, hová süllyedt a világ. Kis taknyosan elvárod, hogy ne szűz legyen a pasid? Egyáltalán nem lehetsz k@rva...

2009. szept. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
97%

Nekem most szűz barátom van, és elég érdekesek az érzelmeim. Eddigi barátaim mind nemszüzek voltak, és azt vettem észre, hogy mindannyiuknak van egyfajta elképzeléseik a nők izgatásáról az előző barátnőjük alapján. De mivelhogy mindenki más, és mindenki másra gerjed, ezért sosem tudtak rendesen felizgatni. De a mostani barátom úgymond tiszta lappal indul. Semmilyen berögződései sincsenek, tehát nála nem az a megszokott koreográfia, hogy "csók, tapi, mell, aztán jöhet a dugás", hanem igazán figyel rám, arra, hogy mit akarok, óvatos velem, mert hiszen nem tudja, hogyan kezelje a testemet. Isteni vele minden intim pillanat:) Meg persze, az a tudat, hogy én leszek neki az első, és jóesetben egész életében fog rám emlékezni, az valami iszonyat jó :D

Eddig mindig azt mondtam, hogy szűz pasival soha nem kezdek, azt se tudja, mit kell csinálni, de most megváltozott a véleményem. És ő irányít, ő kezdeményez, érzem, hogy ő a férfi, max segítek neki egy kicsit, ha valami nem jól megy. Szóval sztem te döntöd el, hogy "ciki vagy nem ciki" szűz pasival lenni, de gondolj bele, hogy te vagy neki az első. Sztem ez a nőknek is megtiszteltetés :D 17/L

2009. szept. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!