Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok most őszintén! Mennyive...

Lányok most őszintén! Mennyivel rosszabbak az esélyei egy szűz fiúnak Nálatok?

Figyelt kérdés
Korotokat is írjátok oda!
2009. szept. 21. 13:54
1 2 3 4 5
 31/42 anonim válasza:
:) Ez aranyos téma. Nos szerintem ha tényleg szerelmes beléd a lány teljesen mindegy h szűz vagy vagy nem. Az én barátomnak én voltam az első és mégis sikerült 2x elmennem. Persze sokat kellett segiteni neki meg aktivabb voltam én is de életem legszebb élménye volt. Ráadásul sokat is nevettünk közben. Nem azt mondom h ezután erre fogok hajtani. Ez egy jó dolog volt, bár szerintem ha nem szűz lenne is működne hiszen szeretjük egymást. Jah és ő is 21 éves műlt. Sztem emiatt ne parázz hiszen ha nagyon görcsölsz rajta se normális párkapcsolatot nem tudsz kialakitani, de még az is megeshet h ott lesz vmi gikszer az izgulás miatt.:/ Szóval nyugi.
2009. dec. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
59%

én 20 éves srác vagyok és mások szerint elég helyes:$

mégis szűz vok és nem hiszik el? :S

szerintem ciki.... mert elég gáz hogy rám néz a csaj és látja hogy nagyon izgatott vagyok ez miatt :$$$


20/F

2009. dec. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:

Én még csak 15 éves vagyok és szűz. Szóval én örülök, ha szűz pasival hoz össze a sors, mert akkor akár együtt is megtörténhet az 1., meg könnyebb is, hisz' nem kell megfelelni, nem kell fusztrálni magad, hogy ő már akarná, mert igényli, stb. :)

L/15

2009. dec. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:

18 eves fiu vok es velem azert nem akart jarni egy csaj mert szuz vok:))....mondta h o nem akar engem tanitani...

sztem vmi mas nem paszolt neki xD.....

2009. dec. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
szerintem egy szűz lánynak ne szűz pasi vegye el mert ő azt sem tudja mit kell csinálni. de mondjuk egy nem szűz lánynak (aki már rendszeres nemi életet élt) vannak igényei. hááát igen a szűz fiúk igencsak hátrányban de egyszer el kell kezdeni .
2009. dec. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
utsó voltam 29F
2009. dec. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 A kérdező kommentje:
Ha ekkora a hátrány, akkor hogyan kezdjem el?
2009. dec. 16. 19:45
 38/42 anonim ***** válasza:

17:47 Bocs, de ez baromság... ismered azt a szót, hogy szerelem??


Kérdező te meg nyugodj meg! Ne görcsölj ilyeneken. Legyen már egy kicsi önbizalmad! :)


Hogy hogyan kezd. Először is ismerkedj akárhol, akár neten is aztán majd úgy is alakul valami.

Am meg ne menj k*rvához! Ne már a pénz miatt legyenek veled!! Az rosszabb mint ha "egyedül" próbálkoznál.


A moderátoroknak: a kurv@ az aki a testéből él és nem trágár szó! :DDD

2009. dec. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
Amúgy meg úgy látom te már eldöntötted, hogy ez hátrány. Senkit sem lehet meggyőzni ha máshogy gondolja, még akkor sem ha nem így van!
2009. dec. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon az esélyük, mert vannak előítéletek róluk, hogy mekkora vesztesek és töketlenek.
2009. dec. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!