Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok most őszintén! Mennyive...

Lányok most őszintén! Mennyivel rosszabbak az esélyei egy szűz fiúnak Nálatok?

Figyelt kérdés
Korotokat is írjátok oda!
2009. szept. 21. 13:54
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok. Én is szűz vagyok, így jobban el tudom engedni magam mellette, nincsenek elvárásai, nem fog kiröhögni, ha valamit nem jól csinálok. Együtt próbálkozunk, és nincs annál jobb érzés, mikor megtaláljátok a legjobb pontokat a másik testén:) 17/L
2009. szept. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
78%

Engem kifejezetten boldoggá tenne,ha szűz fiúval jönnék össze.Számomra az a rossz érzés,ha a fiú előtte már járt lányban,az olyan,mintha nem is lenne különleges a dolog.Megtisztelő érzés szerintem elvenni vki szüzességét és megalázó beállni a sorba még kitudja hány lány után.Legalábbis iylen korban.

17/L

2009. szept. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
100%

szia!

Engem nem zavarna ha a pasim szűz lett volna ,de nem az sőt ő szűztelenített egem...és eleinte zavart h járt előttem másban is:S

De most már hozzá szoktam a gondolathoz!

16/L

2009. szept. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim válasza:
100%

szerintem néha jobb az esélye egy szűz fiunak!

kiprobáltam mit reagáll egy 31 éves nő a szűz hallatára és bezsongott!

és kiprobálltam egy 30 éves nőt ugy hogy tapasztaltnak adtam ki magam!

és mikor szüznek hittek nekem is jobb volt és "álltiolag" többet tud nyujtani mint egy tapasztalt!

2009. szept. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 A kérdező kommentje:
Akkor Nekem egy 30 éves nőt kellene keresnem?:)
2009. szept. 22. 13:02
 16/42 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem zavarna...a fiúk általában nem veszik annyira komolyan a szüzesség elvesztése témát.Van akinek teljesen mindegy hogy kivel, van akinek nem mindegy, de nem hosszútávú kapcsolatban veszíti el, és van aki vár amíg megtalálja az igazit.Mindegyiknek megvan a maga előnye.Döntsd el hogy te melyik csoportba tartozol!:D;)Am meg én is szertetem ha a párom uralkodik az ágyban de egy ilyen esetben átvenném 100%osan az írányítást!:D

18/L

2009. szept. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
100%

Sztem ugyanolyan egy szűz fiúval ,mint aki már nem szűz.

Mert, azért egy fiúnál nem olyan mint egy lánynál. Nem olyan nehéz,mert a lányoknál másabb,és oda kell figyelni rájuk.

Szűz fiúkban, az a baj,hogy még tapasztalatlanok. De az majd idővel elválik,hogy milyen lesz később ;-)

2009. szept. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem zavarna, sőőt :) örülnék neki :) főleg mert még énis szűz vok:))

majdnem17lány:D

2009. szept. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy? Nekem nem lenne probléma. :P
2009. szept. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 A kérdező kommentje:
Túl sok. 21 majdnem 22!!!
2009. szept. 22. 20:28
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!