Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hol lehet olcsó gyerekbicót...

Hol lehet olcsó gyerekbicót venni?

Figyelt kérdés

Olcsó de nem szétesős típusú, pedálos, oldalsó pótkerekes bicót szeretnék hároméves kicsinyemnek. A húszezer forintos kategória nem megoldható. Lehet ilyesmit kapni háztartási boltban, ilyen százforintos-szerűségben, ahol játék is van? Mert a Hervis elég húzós. Vaterát néztem, szerintem az se olcsóbb.

Budapesten lakunk.

Egyáltalán hányas bicó kell egy 95 centis kis embernek?


2012. márc. 6. 10:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem gyűjtsél rá. A biciklinél fontos, hogy ne szétesős legyen, ne a 100ft-os boltba keresd.

Ugye csak vicceltél.

Legolcsóbb is 15 e ft körül van. 12"

és akkor még bukósisak is kellene.

Ezekkel a biciklikkel már nagyot lehet esni. Vigyáz a kicsinyedre!!!!!!

Ez most komoly!!!!

2012. márc. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hát gyűjteni azt nem tudok, de megkérhetem a családot, hogy dobják össze névnapjára. Viszont akkor mást nem kapna már, ami nem is lenne baj, ha tudnám, hogy használni fogja a bicót, csakhogy a futóbicó is csak porosodik. Lehet, hogy a pedálosra kákapna, nem tudom, meg aztán egyik kérdésnél sulykolták az anyukák a fejembe, hogy a pedáltekerés milyen fontos, meg kell tanulni satöbbi satöbbi. Nemtom lehet akkor inkább nem is veszek.
2012. márc. 6. 11:45
 3/12 anonim ***** válasza:

1. vagyok. Fontos az agyi fejlődés miatt is. Szerintem vegyetek jobbat.

Fiam imádja, 2 hete kapta. De ő a futót is.

Nézz utána áraknak a neten. Én csak ajánlani tudom a pedálos biciklit.

2012. márc. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Előbb-utóbb úgyis venni kell. Szerintem gyűjts rá, meg kérd meg a rokonságot, segítsenek. S ha már a futóbringa nem kell, azt is el lehet adni. Meg később majd a biciklit is, ha kinövi.
2012. márc. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Adjátok el a futót és vegyetek abból (megtoldva) egy rendes bicajt.

Én ezzel szemezek napok óta, nem drága szerintem. Csak közben kiderült, hogy mi örökölünk egyet.


[link]


Egyébként obiban, praktikerben és tescoban is láttam már többször 10 ezer körüli bicikliket.

2012. márc. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ja és az utolsó kérdésre válaszolva szerintem 12"-es jó lehet.
2012. márc. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó előtti. Ez nagyon gáz "bicikli". Ilyet kedves kérdező nehogy vegyél.

Még a pedálja sem jó helyen van!!!!!!

és 10"-es. Ez 2 éves gyereknek való!!!!


[link]


ilyet nézzél!!!!

2012. márc. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mi tavaly az Auchan-ban vettünk 7000 Ft körül. Elég gyenge kivitel de a célnak megteszi. De nálunk sokan a használt piacon vettek nagyon jó állapotú és márkás bicajt potom összegekért. Mert Németből hozzák őket elég jó minőségűek. Nem tudom Pesten van-e ilyen piac de szerintem biztos akad.
2012. márc. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Kedves Nemtomhanyadik, köszi, 28 ezerért én is tudok klassz bicajt venni, az nem nagy kunszt!


Gondolkodtam rajta, azt hiszem, majd meglátom, mennyire érdekli a játszón más gyerekek bicaja, végül is ráérek a nyáron is venni, ha tetszik neki. Addig meg figyelem az akciókat, obiban is mintha 9 ezer lett volna tavaly. És próbálom rászoktatni a futóbicóra. Köszi mindenkinek!


Ha az első keréken van a pedál, az miért nem jó?

Ja és ami még eszembe jutott, nekem is csak iskolás koromban lett biciklim, szerintem nem kötelező háromévesen megtanulni tekerni a pedált. Mástól is hallottam már, hogy így meg úgy fontos, de továbbra sem értem, hogy miért, és miért pont ebben az életkorban? Például aki egy hegyoldalban lakik az biztos nem vesz a gyerekének biciklit, hogy lezúgjon vele a lejtőn, akkor az ilyen helyen lakó gyerekek fejlődése törvényszerűen hiányos? Az én kislányom két ées kora óta rajzol és színez, viszont nem érdekli a bicikli, más meg biztos fordítva van, de ez szerintem nem jelent semmit, nem tragédia, egy háromévesnél még nincs "tananyag". Lehet, rosszul gondolom, javítsatok ki!

2012. márc. 7. 09:59
 10/12 anonim ***** válasza:

Én vagyok a 7. is. Sajnálom, csak segíteni szerettem volna. 20 e ft szerintem nem sok egy jó bicikliért.

Miért nem jó az a játék valami? menj be egy bicikli boltba, majd az eladó szakember elmondja.

Te kérdeztél, próbáltunk segíteni, de az utolsó kommented elég támadós. Senki nem rábeszélni akart biciklire, csak azt javasoltuk, HA veszel, JOBBAT vegyél, mint a gagyi szar.

Bocs mégegyszer, hogy segíteni szerettem volna.

2012. márc. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!