Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha hétvégén ügyeleten voltatok...

Ha hétvégén ügyeleten voltatok a kicsitekkel, akkor hétfőn elviszitek még a saját gyerekorvosotokhoz is?

Figyelt kérdés
2012. márc. 4. 11:56
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha nem jobb az állapota igen,ha jobb nem.


4 gyerkőc anyukája

2012. márc. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, gyógyul-e vagy sem. Ha jobban van, akkor már nem viszem le a mi dokinkhoz is.
2012. márc. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én igen. Illetve ha itthon van a dokinénk akkor hétvégén is lehet hozzá vinni. 1-1 órát rendel szombat-vasárnap is ott nála. De sűrgős esetben bármikor hívható hétvégén is.Ja, és nem kér érte pénzt.
2012. márc. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 krisztivan ***** válasza:
Mi eddig 1X voltunk másik dokinál mert szabin volt a mienk és belázasodott.Hétvégén ügyelet lett belőle,aztán a Heim Pál onnan küldtek tovább a kórházba mert be kell feküdnünk!Sehol nem jöttek rá hogy egyszerűen középfülgyulladása van a fiamnak,csak hétfőn a saját dokija.Azóta én azt mondom,hogy nem viszem sehova máshova:-((Nem fektettek be.
2012. márc. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha a betegség indokolja, természetesen igen Gyakran az ügyeletes rá is írja az ambuláns lapra: lássa háziorvos. Ha csak tájékoztatni akarom, hogy ez és ez történt, elég egy telefon.
2012. márc. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
uts előtti: ezt nem értem, sokat volunk a heim pálban, minen gyeret megnéz a fül- orr- gégész. persze nem hétvégén.
2012. márc. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha jobban van, akkor nem viszem, de mi be szoktuk vinni a máshol kapott leletek fénymásolatát, hogy a benti kartonban is meglegyen.
2012. márc. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!