Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Muszáj lesz haza hoznom ebéd...

Muszáj lesz haza hoznom ebéd után az oviból? Kiscsoportos kisfiamnak ovónénije ma szólt, hogy megtudnám-e oldani hogy ebéd után hazahozom, mert úgyis otthon vagyok a picivel.

Figyelt kérdés
megmondtam őszintén, hogy nem szeretném ,pont a pici miatt, akit nem szeretnék alvásidőben hurcólni.meg mire hazaáérnénk, mikor kerülne a nagy ágyba, lenne fél 2-2 is,akkor alszik sokáig, este meg nem akar, reggel meg fáradt.ez nem jó senkinek se szerintem.azért kellenne hazahoznom, mert nagyon sokan vannak, már nem férnek el az ágyak.én ezt is megértem, de a gyerekek érdekét nézem, nem lenne egyiknek se jó.
2012. febr. 22. 20:33
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
20-as 3 éves kortól kötelező az ovi......
2012. febr. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

5 éves kortól kötelező.


EGyébként ha ennyire a napirend a legfontosabb, akkor meg kell próbálni eltolni, a gyerekek hamar megszokják. Ebédkor elmentek a nagyobbért, aztán hazamentek és akkor alszik. Nálunk is így volt amikor kicsik voltunk. Oviból haza, csecsemő és ovisgyerek otthon alszanak. A nagynak szerintem édesmindegy, hogy az oviban alszik vagy otthoni környezetben...sőt.

2012. febr. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 Zsöff85 ***** válasza:
Lehet, hogy a te gyereked akkor is elalszik este 9kor, ha 4kor kel, de tudod minden gyerek más! Az enyém akkor sem alszik el 9k0r, ha 3kor kel. Gondolk0zzatok már kicsit, mielőtt okoskodtok!
2018. szept. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!