Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 éves kisgyermeked hány...

3 éves kisgyermeked hány részes puzzle-t tud kirakni egyedül?

Figyelt kérdés
Milyet és mekkorát érdemes vásárolni, ha úgy érzem, túl gyorsan rakja ki őket?

2012. febr. 21. 13:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%
Én vettem neki 60db-os, 5+ korosztálynak valót, azzal lassan, de boldogul. A hároméveseknek való le se köti, pillanatok alatt kirakja és kész.
2012. febr. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
88%

A 3 éveseknek kb a 12 darabosak valók, általában.

És vannak a kivételek, mint az én lányom is (decemberben volt 3 éves), ő imád kirakózni, karácsonyra 48 darabosat kapott, simán kirakja, elbíbelődik vele, de nagyjából 20 perc alatt megvan. A 20-30 darabos itthoni kirakókat kb 5 perc alatt elintézi.

Ha idegen helyen vagyunk, és új kirakót lát, abban először segíteni kell neki, de az itthoniak gyorsan mennek.

De szerintem ez nem általános, az én lányom ilyen nyugis fajta, szeret szöszmötölni.

2012. febr. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha érdekli, és szereti akkor 30-50 db-ost vennék. Ha most próbálgatjátok akkor mx 20 db-os, de inkább a 12-15-ös
2012. febr. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiamnak a kedvence egy 36 db-os kirakó. Gyorsan, ügyesen kirakja.
2012. febr. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk ilyen van, nem a Verda a lényeg, hanem egy dobozban többféle kirakó, ha már nagyon megy, az egészet össze is lehet keverni.

Nálunk nagy sláger, igaz nem nekünk van, hanem egy barátjának, de a fiam azonnal odaül, és kirakja őket, ha ott vagyunk.

2012. febr. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Most a 20-nál tartunk, de nincs egy hónapja, hogy elkezdtük a kirakósokat. És most azt látom, hogy ez már könnyen megy. S mivel nem szeretnék hetente újabb puzzle-okat venni, gondoltam rákérdezek itt nálatok, mivel érdemes folytatnom. Még az is felmerült bennem, hogy veszek egyből egy nehezebbet(40), és akkor bíbelődjön el vele. Vagy akkor ráun? Nem lesz sikerélménye? Be kell tartani ezt a fokozatosságot?
2012. febr. 21. 14:05
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
az én fiam is imád puzzlézni.most múlt 3 éves és a 42 db-ost rakja amit karácsonyra kapott.abban a dobozban volt 26 db-os is,azt is szereti kirakni,úgy látom pont az ami nekik való,a nagyobbak kicsit tovább tartanak.a nagyon sok azért nem éri meg,mert hamar rá un,és a sok kellemetlen,negatív élmény elveszi a kedvét,azért inkább a kevesebbel játszunk,a többel meg inkább többen.
2012. febr. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Igen, ez jó társasjáték is tud lenni, én is szeretek vele együtt játszani. Bár olyankor úgy érzem, a gyerek ellustul és velem akarja kirakatni.
2012. febr. 21. 14:18
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

A kisfiamnak egy nagy doboz Thomasos van, amiben 10 különböző méretű kirakó van együtt. Valami ilyesmit vegyél szerintem, akkor lehet folyamatosan adagolni a nehezebbeket. Szerintem ne adj neki hirtelen sokkal bonyolultabbat, mert elveheti a kedvét.

A kisfiam egyébként a 24-eset szereti, de az ismerős többdarabosakkal is elboldogul. Ha újat lát, segíteni kell neki.

Ő most 3,5 éves.

2012. febr. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
90%

2.vagyok

Amikor én a 48 darabosat vettem a lányomnak, direkt olyat vettem, ami "ketté lehet bontani": egyik oldalon áll a Minnie, másikon pedig Mickey, szóval nagy ugyan a kirakó, de nem bonyolult. Erre figyeltem, pont ezért, amit írsz, hogy nehogy meghátráljon, hogy nehéz. Valami könnyűt válassz neki!!!

2012. febr. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!