Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikor tudnak ill akarnak a...

Mikor tudnak ill akarnak a kicsik egyedül bukfencezni?

Figyelt kérdés
Az enyém 22hós és állandóana fején áll,s néha már át is bukfencezik.Hagyható ez vajon?
2012. febr. 16. 16:58
 1/10 anonim ***** válasza:
55%
Hagyd nyugodtan! Nem elsős korban kell megtanulni bukfencezni :)
2012. febr. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
18%
Az enyém hathónaposan cigánykereket csinált.
2012. febr. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
az én fiam 15 honapos és ö is mindig fejen áll
2012. febr. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
az én lányom 1,5 évesen jött rá a bukfencezésre, nagyon tetszett neki, most 2 éves és már leállt róla...
2012. febr. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Csakk aggódok,hogy nehogy baja legyen tőle. Nyak ropp vagy hasonló..
2012. febr. 16. 18:34
 6/10 anonim ***** válasza:
Az enyem 1 eves es par honapja talalta ki, hogy fejen all es a ket laba kozott kukucskal. Eddig agyon, mostmar padlon is...
2012. febr. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Tegnap megkérdeztem anyumat is.(Ovónő) s mondta hogy most vették ki a tananyagból,mert veszélyes.
2012. febr. 17. 10:16
 8/10 anonim ***** válasza:
52%
Az én lányom is ezt csinálja 21 hónaposan. Egyedül nem tud még csak segítséggel. Mivel én gyerekkoromban művészi tornáztam, megtanultam a helyes mozdulatot. Először megtanítottam a lányomnak, hogy csak puha felületen csinálja, mondjuk az ágyon, és amikor négykézláb készül a bukfencre akkor nagyon hajlítsa be a fejét a mellkasához, így semmi baj nem történhet.
2012. febr. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kisfiam most 2,5 éves már egy jó ideje ezt csinálja de úgy ,hogy a fejét leteszi a parkettára és pörög.Már a bukfenc is sikerült neki,muszály volt mert a nővére gyakorolta.
2012. febr. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az én ikreim 16 hónaposan kezdték ez a fejenállást-bukfencezést. 3 éves korukban a lányomat beírattam rg-re és szertornára. A fiamat pedig judo-ra és szertornára. Most 4 évesek és mindketten mindkét sportágban jeleskednek.
2019. aug. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!