Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nem fogja Őket nagyon megvisel...

Nem fogja Őket nagyon megviselni a túl korai ébredés?

Figyelt kérdés
Van egy 5 és egy 2.5 éves kislányunk. Én is és a férjem is új munkahelyre szeretnénk menni, csak arra várunk, hogy visszajelezzenek, hogy felvettek-e minket. Az én melóm 2 műszakos lenne, a férjemé 3. Fog úgy kijönni a lépés, hogy mind a ketten 6-ra megyünk reggel. Akkor a lányoknak fél 6-ra kellene az oviba menni. Nagyon kell a pénz, nincs is sok lehetőség munkahely között válogatni. Van még valaki Úgy, hogy ilyen korán viszi a gyerekeket? Hogy viselik?
2012. febr. 13. 10:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Van ovi ahol fél 6-kor fogadják öket?


én amúgy dolgoztam családnál ahol heti 2 nap reggel én vittem a gyerekeket oviba. anyukának 6,30-kor elkellett indulni, így már felöltözött gyerekeket rendzetem el, majd 7.re ott voltunk az oviba. 7-kor nyitott az ovi.

2012. febr. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

fél hattól fogad gyereket az ovi?

nálunk a bölcsi hatkor,az ovi fél hétkor nyit.

szerintem a fél hat iszonyat korai,és kétlem is,hogy fél hatkor kinyitna az ovi.akkor ötnél is hamarabb kellene kelniük.

nekünk is van olyan,hogy én fél hétre,az apja hétre megy,ilyenkor fél héttől van a fiam bölcsiben,és így lesz az oviban is.én ezt is korainak tartom,ő az egyedüli gyerek,de nem tudunk mit csinálni

szerintem keress valakit,aki ezen a pár reggelen elviszi őket később.gondolom havi szinten ez csak pár nap.biztos van olyan diáklány,idős nő,aki ezt elvállalja nem drágán

2012. febr. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, hogy mikor nyit nalatok az ovi. De en anno rendszeresen jartam koran iskolaba, mert anyuek mentek dolgozni. Ott volt ugylet fel akkoran erkezoknek es egy tanteremben ellehtunk amig a tobbi gyerek erkezett. Es nem viselt meg jobban mint most felnotkent a korran keles.
2012. febr. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!