Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Három éves kisfiúnak emeletes...

Három éves kisfiúnak emeletes ágy?

Figyelt kérdés
Arra gondoltunk, hogy a férjem csinál neki egy új ágyat, ami alatt lenne neki egy kis kuckó játszani. De attól tartok, nem esik le róla? A létrán tud már közlekedni biztonságosan?
2012. febr. 12. 11:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi is nézegettünk emeletes ágyat a gyerkőcnek, de úgy döntöttünk, hogy nem vesszük meg. Pont az általad is leírt okok miatt.
2012. febr. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a 3 éves kisfiú alapvető mentalitásától is függ. Az én 3,5 éves fiam biztos, hogy leesne, pedig az ötlet nekem is tetszik! Csak ő bizony éjjel még többször felébred, van, hogy egyedül átjön hozzánk és akkor nem hiszem, hogy leesés nélkül le tudna mászni félkómásan. :S Nem tudom mennyi hely van nálatok, de lépcsős megoldáson nem gondolkodtatok? Az biztonságosabb mint a létra. Az ágyra pedig lehet kapni olyan leesésgátlót, ami olyan, mintha sátor lenne, csak félhenger alakú.

Ilyenekre gondoltam:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2012. febr. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekünk pont olyan van amit írsz. Alul kuckó, felül van az ágy. Másfél évesen "költözött" ki a kiságyból a fiam, a létrán biztonságosan közlekedett, de féltünk hogy leesik, így tettünk rá körbe hálót (kb úgy nézett ki mint a trambulinok amik körbe vannak hálózva) . 2 éves múlt mikor leszedtük a hálót. Sose esett le róla, pedig ő is átjárkál éjjel ha felébred.
2012. febr. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
az lemaradt, hogy most 4 és fél éves
2012. febr. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi a képeket! Ez a lépcsős megoldás nagyon tetszik. Ő is felkel néha inni éjjel.
2012. febr. 12. 12:29
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia! Mi ilyet néztünk ki, de majd csak 5 év múlva esetleg. Egy három éves Gyermeknek ez veszélyes még, leeshet róla! Majd ha iskolás lesz, akkor talán, mert nagyon praktikus, kis helyen is elfér egy kis szobában.:

[link]

2012. febr. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én is félek egy kicsit, de a leesésgátlós ágyát megkapja az öccse, neki csinál apa másikat, de nem szeretnék olyat, amit két év múlva cserélhetünk újra. A gyerekszoba elég pici csak 9 m2.
2012. febr. 12. 15:25
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg 6 éves kor alatt nem ajánlott az emeletes ágy.
2012. febr. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi is csinaltattunk neki ilyet de nem letras hanem lepcsos amiben tarolok vannak es van felul biztonsagi leesegatlo, alul meg kuckos. Imadja es nem tud leesni
2012. febr. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!