Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisfiúnak fülbevaló?

Kisfiúnak fülbevaló?

Figyelt kérdés
Oviban láttam egy kisfiúnak a jobb fülében egy pici fülbevalót, nagyon meglepődtem ezen. :( Más ezt hogy látja? Mert én nagyon ellenzem ezt! Milyen lehet a szülő, ha a kicsi gyerekének főleg fiú, kilöveti a fülét!?!? Megdöbbentő mi van ebben a világban! :(
2012. jan. 28. 17:30
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
50%
Megdöbbentő,elitélem!
2012. jan. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim válasza:
70%
Hát, ezt én sem tartom jó dolognak.Még oké, h ha a gyerek már 16-18 és úgy dönt, h kilöveti, de szegény gyereknek eszében nincs ez még 3-4 évesen...
2012. jan. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Ez a tinik körében nagy divat. Az ovisokat is sajna érik ezek a hatások... Amikor középiskolás lettem azon döbbentem meg, hogy 9es diákok rágyújtanak, később amikor érni mentem akkor azon, hogy 7-8.osok. Minap egy 2os kissrácot láttam bagóval a szájában... Sajna ezen a világon én már kevés dolgon lepődök meg.
2012. jan. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Hát igen sajnos...Ők a jövő nemzedékei :(((( De mind a szülő tehet erről, nem a gyerek. :(((((
2012. jan. 28. 17:37
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Egy régi osztálytársamnak volt. Apám meg 43 évesen nem hajlandó kivenni. Engem nem igazán zavar, de a gyerekemnek nem adnám.
2012. jan. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
37%

Olyan naivak a szülők... előbb jutok droghoz, mint cigihez. Azt hiszitek, hogy 12-13 évesen a gyerek még kicsi, hát én mondom nektek: nem az! 14 évesen már szexuális életet fog élni. Tisztelet a kivételnek.

kamasz lány

2012. jan. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
88%

keresztény általánosban is dohányoznak a kissrácok:S


kamasz lánynak

12-13évesen kis gyerek, attól mert cigizel, drogozol és szexelsz nem leszel nagylány!

2012. jan. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

"Azt hiszitek, hogy 12-13 évesen a gyerek még kicsi, hát én mondom nektek: nem az! 14 évesen már szexuális életet fog élni."


De, 12-13 évesen még gyerek. Akkor is ha már iszik, cigarettázik vagy szexuális életet él. Nem attól felnőtt valaki, hogy bűzlik az alkoholtól és a cigitől, hanem hogy érett a gondolkodása.

2012. jan. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Kamasz lánynak: Hát tudod, én erre egyáltalán NEM lennék büszke! Már ne is haragudj, de a Te szüleid hogyan élnek? Hagyják, hogy az élet sodorjon? Ők is ugyanolyan linkek?! SZÉGYEN! Elsüllyednék a szégyenben a helyedben, és a Veled korabeli fiatalokkal együtt! Amúgy meg igenis gyerek vagy még, 18 éves korodig, de a mai világban már 21 évre tenném a kiskorúságot! Tisztelet a kivételnek!!!

Ti lesztek a jövő nemzedéke?! Mi amikorra (ha) megérjük a nyugdíjat, nem sokáig élvezhetjük, mert Ti nem fogtok nekünk teremteni a munkátokkal megélhetést! Már most elkezdődött, észre is lehet venni! Természetesen ha Rád ez nem vonatkozik, akkor Számodra tárgytalan! Oké?!

2012. jan. 28. 19:00
 10/26 A kérdező kommentje:
Most nézem, hogy valaki nagyon lepontozta azt, aki ellentmond a 3 éves kisgyerek fülbevalójának! Szép mondhatom! Te voltál kamasz lány ugye? SZÉGYELLD MAGAD!!!!!!
2012. jan. 28. 19:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!