Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti melyiket vennetek meg ezek...

Ti melyiket vennetek meg ezek kozul egy 2 eves kisfiunak?

Figyelt kérdés

Kisfiamnak keresek valami fejleszto jatekot. Tudom itt senki nem dontheti el helyettem csupan kivancsi vagyok ti melyiket vennetek meg neki. :) Kulfoldon elunk igy bocsi a kulfodi linkekert de a keprol jol lathato a jatek. Imad kisautokkal jatszani de ezen kivul semmivel. :( Azert valami fejleszto is kene neki. Vettem lego duplot neki karacsonyra de csak pakolgatja ki meg be a dobozbol sajnos nem epit belolle. Na, jo a rendor autot tologatja belolle meg repteti a helikoptert de ezen kivul semmit nem csinal. Rajzolas sem jott be. A gyurmat megeszi. Matricazni lehet vele 2-3 percig utanna megeszi a matricakat. :) Eseteleg ha valami mas otletetek van szivesen fogadom. Otthonrol is tudok hozatni a nagyszulokkel jatekot ez nem gond. Esetleg nallatok bevallt valami ami fejleszti. tegnap rendeltem neki 2 darabbol osszerekhato kirakot (termeszetesen autosat) kivancsi vagyok ezzel fog-e jatszani.


Szoval:


Kirako tabla:


[link]


Formak es szinek szortirozo:


[link]


Szines nyuszi epito:


[link]


Kulombozo formas csavarok:


[link]


Szineket tanulo kartyak:


[link]


Mozaik furo szett:


[link]


Bocsi, hogy ilyen hosszu voltam.


2012. jan. 19. 11:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia. Őazintén nekem annyira egyik sem jön be, mivel az autókat imádja, sztem ezekkel nem fog játszani. Nézd, nekünk ilywen van : [link] [link] [link] Sztem ilyeneket próbálj. Mert amit kiirtál, némelyik tul apró is. De ez csak az én véleményem. :)
2012. jan. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

én innen rendeltem utkereső logikai játékot,meg kismester csomagot.

meg összerakható puzzlékat.Tag vagyok igy tudok rendelni.

[link]

2012. jan. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a csavaros az lehet bejönne neki,ha autókat szeret akkor azokat meg is kell szerelni;)
2012. jan. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én az 5.-et venném meg a kártyásat.
2012. jan. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sem lesz egyik sem nyerő. Az én fiam is hasonló típus, mint a tiéd, ő szeptemberben töltötte a kettőt. Tele vagyunk mindenféle kirakóval, gyurmával, ceruzával, de őt nem érdekli egyik sem. Mondjuk ő duplózni szeret. És nagyon szereti a mesekönyveket. És szeret szerepjátékokat játszani a nővérével. Sajnos ő ilyen. Időközönként elővesszük neki a fejlesztő játékokat, de még nem köti le igazán őt. Ettől függetlenül nagyon ügyes, karácsonykor voltunk bent a tesója ovis csoportjában (kiscsoportosok 3-4 évesek) és hidd el simán megállta a helyét a többiek között.
2012. jan. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én Écoiffier abrickot vennék neki,azt nálatok is kapni szerintem.Ezek hatalmas készletek,rengeteg féle van belőle,és mindegyikhez tartozik 2-3 jármű is,amit össze is lehet szerelni,ha ő nem tudja,akkor te.Épület is van hozzá,különbözőek:


[link]


Az enyémek imádják,olyasmi tipusúak,mint a te kisfiad.


Amiket belinkeltél,nekem nem tetszenek,nem igazán fogja meg a gyermeki fantáziát.

Ha kifejezetten ilyen fejlesztő jellegűt szeretnél venni akkor-meg fogsz lepődni-,de én Babilont vennék neki.Biztosan emlékszel rá,a mi gyerekkorunk játéka volt,és imádtuk,szerintem a gyereknek is tetszene.Könnyű összeépíteni és változatos is,és potom pénzért kapható itthon,Magic beads néven fut(ha jól emlékszem..)

2012. jan. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom a valaszokat. Elso valaszado az a fakopacsos auto kirako szerintem bejonne a kisfiamnak. Anyut mar ra is allitom. :)) Ugy erzem az nagyon jo lenne. Masodik valaszado neked is nagyon szepen koszonom a linket. Mindenkeppen korulnezek. A ferjem is a csavarosra gondolt de nem tudom, hogy a ferfi szollalt meg belolle vagy tenleg ugy gondolta, hogy jatszana is a gyerek vele. De ahogy irta a 12:11-es valaszado, hogy az o fia is hasonlo tipus akkor talan nincs semmi gond. Egyebkent a fiam bolcsis es a bolcsibe allitolag szeret rajzolni. Mert ott ugye leteritenek egy csomo hatalmas pappirt aztan kezzel-labbal festenek, maszatolnak es szaladgalnak festekes kezzel. Ugye ezt azert otthon nem lehet es ha mar asztalhoz ulunk le rajzolni elszalad. A bolcsibe kekszet gyurni, kivagni es disziteni is szeret. Ezert is kapott gyurmat, hogy azt aztan vaghatja meg diszitheti stb. es letudunk ulni valamit kozosen is csinalni. De nem jott be. Csak neha olyan boszanto mert a bolcsibe van egy mappajuk amit rendszeresen tolteni kell havonta, hogy mi ujat csinal a gyerek otthon, milyen kezugyesegekben hogyan fejlodik stb. Hat en sosem toltom ki mert soha semmi ujat nem csinal csak auto-auto es auto meg a pakolas. De viszont a bolcsis mappajaba latom a kommenteket meg a kepeket, hogy fest, foz, gyongyot fuz meg a jo eg tudja meg mit ki nem talanak. de itthon velunk semmit. :( Koszonom szepen mindenkinek, hogy valaszolt.
2012. jan. 19. 13:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!