Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ezek közül melyiket vennétek...

Ezek közül melyiket vennétek meg 2,5 éves kisfiúnak?

2011. dec. 10. 06:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ami még nincs neki azt
2011. dec. 10. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ezek közül egyik sincs még neki.
2011. dec. 10. 07:17
 3/11 A kérdező kommentje:

Még ezeken is gondolkozom:


[link]


[link]


Ilyen horgászós mágneses halacskákat nem ilyenbe gondoltam hanem fába.


[link]


Meg lenne még egy fa autós kirakó amit nem találok sehol tegnap láttam a vásárba.

2011. dec. 10. 07:42
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem az első nagyon tetszik. De jó választás a rajztábla és a konyha is. Nekem 2 éves a fiam és rajztáblát és konyhát kap. :-))
2011. dec. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok. Ilyenre gondolsz?:

[link]

2011. dec. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ezek annyira különböző típusú játékok. Mi érdekli a gyereket?? Ha szereti az autókat, akkor a teherautót, dömpert, vagy nem tudom mi volt még. Ha szeret rajzolni, akkor a rajztáblát. Ha szeret kreatívkodni, akkor a fűzőset. Egyedül ezt a vízbázisú rajzolót nem venném neki, nekünk van, szerintem a 2,5 éves már nagy ehhez a játékhoz. Enyém ilyen korában már papíron rajzolt, már unta ezt a vizest. Memóriajáték is akkor jó, ha bírja az ilyesmit, bár azokkal később tudnak csak játszani, inkább 3 év körül.
2011. dec. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én a konyhát és a felfűzős játékot választanám. (3 éves fiam van).

Rajztáblát jóval olcsóbban vettünk az Ikeában és az amúgy is sokkal szimpatikusabb (mármint az Ikeás).

Az én fiamnak is van konyhája, nagyon szerette, de most már ritkábban játszik vele (már 2 éve megvan).

2011. dec. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Legjoban tetszik: fűzőcske, konyha, rajztábla, bár az utóbbit kissé drágállom

Társashoz sztem kicsi még

2011. dec. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Ezek közül csak a Fifis memóriafejlesztőt kapja meg.

2011. dec. 10. 20:26
 10/11 anonim ***** válasza:

Mondjuk nem tudom, hogy lehet összehasonlítani egy ezer forintos játékot egy tizenezres játékkal.

Olyan mintha kamu lenne a kérdés, vagy nem tudom, de bocs, ha tévedek.

Nem az árral van bajom, de kisfiúnak nem vennék fifis játékot, inkább valami fiús meséből választanék neki.

2011. dec. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!