Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Melyiket vennétek meg 2.5...

Melyiket vennétek meg 2.5 éves kisfiúnak?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2011. dec. 10. 23:45
 1/5 anonim ***** válasza:

szia

a fiam ehhez hasonló szerelhető verdát kapott 3 szülinapjára. De akkor még inkább az apja szerelte, ő meg csak játszott az összeállított autóval.

Most 4 évesen kezdte el szerelni, és kb 2-3 nap alatt tanulta meg egyedül összerakni.

Az övének a felső része több darabból áll, sztem ez okozta a nehézséget.

A fifis kimondottan lány játék, fiúnak nem venném meg, hacsak nincs egy húga.

2011. dec. 11. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]


előző vagyok

a fiamnak egy ehhez hasonló doboza van, bőrönd alakú, de pontosan ezek a figurák vannak benne. Nagyon sokat játszik vele, ha elutazunk csak ezt hozza magával, és az alvókáját.

2011. dec. 11. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem az elsőhöz még kicsi, bár te ismered az érdeklődését, kézügyességét, a 2. meg lány játék. ha ilyesmit szeret akkor ajánlom a playmobilt, ilyen jellegű csak "fiús" :)
2011. dec. 11. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Fifi lányjáték, úgyhogy a Verdásat.
2011. dec. 11. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

én a Bob-os linkelő játékát venném :)


a 2,5 éves még pici a verdáshoz, legalábbis mi befürödtünk vele, kb. minden darabja eltűnt pillanatok alatt.


akkor inkább fifi, az jó szerepjátéknak tűnik.

2011. dec. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!