Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisfiúnak fülbevaló?

Kisfiúnak fülbevaló?

Figyelt kérdés
Oviban láttam egy kisfiúnak a jobb fülében egy pici fülbevalót, nagyon meglepődtem ezen. :( Más ezt hogy látja? Mert én nagyon ellenzem ezt! Milyen lehet a szülő, ha a kicsi gyerekének főleg fiú, kilöveti a fülét!?!? Megdöbbentő mi van ebben a világban! :(
2012. jan. 28. 17:30
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
77%

Nem kellene ennyire lehordani engem. Mert én nem tartozom ebbe a közegbe. Attól, mert tudnék szerezni, nem azt jelenti, hogy szerzek is. Nem élek ilyesmivel, nem dohányzom, nem iszom és még szűz vagyok. De ismerem azt a közeget, amiben élek. És ezen változtatni nem tudok.

És nem, nem én voltam, aki lepontozott bárkit is. Köszönöm szépen a bizalmat. Én csak előre figyelmeztetlek titeket a valóságra.

kamasz lány

2012. jan. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
72%
Kamasz lány: nagyon jól tudjuk, hogy vannak 12-14 éves GYEREKEK akik nemi életet élnek, isznak és dohányoznak. De attól ők még nem felnőttek. Felnőttek majd akkor lesznek, ha nem anyu és apu pénzén élnek, hanem a saját lábukon és maguknak veszik a cuccaikat.
2012. jan. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
69%

Hát ez a probléma: "vannak olyanok". De senki sem gondol arra, hogy esetleg az a saját gyereke.

Mindenféle alkuval és kompromisszummal próbálkoztok, de higgyjétek el, igyekeznek ezek alól kibújni vagy kiskaput keresni rajta.

Nekünk szó sincs ilyesmiről, az van, amit a szülők mondanak. Ha nem tetszik, akkor jön a fakanál, a légycsapó vagy a szíj... én így tanultam meg szót fogadni.

(Persze nem értek egyet ezzel a neveléssel, de a félelem csodákra képes.)

2012. jan. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Az előző kamasz lány voltam!
2012. jan. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

jaj, hagyjátok már szegényt. csak arra akart kilyukadni, hogy egy 12 éves gyereknek még gyerek ugyan, de ahhoz már elég nagy, hogy drogot szerezzen. feltalálják magukat az ilyesmiben, és nem az anyjuk szoknyájába kapaszkodnak ha erről van szó. nekem világos mire akart célozni.

értitek már ti is???

2012. jan. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Na igen, értem én is, na de azért csak van a háttérben valami, amitől erre "kényszerül" a gyerek. Nekem nagyon rossz gyerekkorom volt, senkinek nem kívánom, és soha nem drogoztam, nem ittam, és nem is dohányzom! Megtanultam normálisan élni, alkalmazkodni a világban. Ha én erre képes voltam/vagyok, akkor más is az...
2012. jan. 28. 21:44
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
Ismerosom fianak volt mar babakortol az egyik fuleben fulbevalo. Ez van. En nem rakatnek a sajat fiaimnak, viszont ha Ok ezt jonak latjak, akkor legyen. Nem iteltem el oket, rossz velemenyem sem volt, most sincs. A sajat gyerekukrol van szo, nem az enyemrol.
2012. jan. 29. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
88%
Én még a kislányomnak sem rakatok fülbevalót, nemhogy a kisfiamnak.
2012. jan. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
34%

Nekem ha kislányom lenne, rakatnék a fülébe fülbevalót. Nagyon csinos tud lenni, nekem is kilyukasztották, amikor egy éves voltam.

amúgy kamasz lány voltam

2012. jan. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Azért ha kislányom lett volna, akkor biztosan kilövettük volna a füleit, de mivel kisfiam van, így szóba sem jöhet! Mert hülye azért nem vagyok, mint egyes szülők! :S
2012. jan. 29. 13:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!