Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan tanítsam meg Gyermekemn...

Hogyan tanítsam meg Gyermekemnek azt, hogy kiköpje a váladékot, és fújja ki az orrát? Már nem tudom hogy segíthetnék rajta.

Figyelt kérdés
Gyermekem nagyon beteg lett, folyik az orra, de az a nyúlós trutyi jön(ne) ki az orrából, hurutos a köhögése, amit ki is tudna köpni, de lenyeli. :S És ugye ez nem jó. Kap gyógyszereket, köptetőt. Felköhögi, de sajnos vissza nyeli :( Hogyan mutassam meg neki, hogy ne ezt csinálja, hanem köpje ki, és erősen fújja ki orrát? Félek nehogy lerakódjon neki nagyon, amiből gond is lehet...Segítsetek!
2012. febr. 11. 14:35
1 2
 11/11 ekeke ***** válasza:
Nálam a 2 éves folyton prüszkölt, sírt, köhögött, ha kiporszívóztam neki. De okos... és mutattam neki mindig, mit találunk a csőben, milyen sok takony és idegen baci van benne. És mondtam neki azt is, hogy mindenképpen kiszívom, ha köhög, ha nem. Ez csak pár hete volt, de most szó nélkül lefekszik, kérésre beteszi az ölembe a fejét, simogatom, és közben meg se mukkan. A gyertya- pihefújás jó ötlet:)))
2018. febr. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!