Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miben altassam 2 éves kislányo...

Miben altassam 2 éves kislányomat?

Figyelt kérdés
Annyira forgolódik, meg lehetetlen pozitúrákban alszik, hogy eddig a hálózsák vált be a legjobban. De mostanában leveszi magáról és mivel fázik, nem alszik. A takarót is gyorsan lehempergi magáról. Szerintetek próbálkozzak kitartóan a takaróval előbb utóbb csak megtanulja hogyan kell betakarózni? Tanácsok?
2012. febr. 10. 15:27
 1/5 Xabó ***** válasza:
Próbálj rá adni melegebb pizsamát,meg a kis lábára zoknit,azután takard be nagyobb, de könnyű takaróval,amit nehezebb lehemperegni.Én olyan hálózságban altatom a kisfiam, amit nem tud levenni, mert olyan erős rajta a kapocs,hogy nem tud kibújni belőle, szerencsére.Próbálj meg esetleg egy másik hálózsákot.
2012. febr. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mekkora takarója van? Azt még ne várd, hogy betakarózzon:-) 3 évesen sem takarózik még be. Kisfiamnak 2 éves korától felnőtt méretű takarója van, pont ilyen okok miatt. Keresztbe van rajta, így akármerre is fordul, mindég marad rajta. Kisfiam sosem aludt hálózsákba, mindég is takaróval takartam.
2012. febr. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 23hónapos,neki se volt sose hálózsákja mindig is takaróval takartam én is.Most már rendes felnőtt méretű takarója van.És én vettem neki kezes-lábas pizsamát ami olyan mint a rugdalózó+adok alá még bodyt is,így ha ki is takarózik nem fázik.De ha rendes pizsamát adok rá,akkor is adok alá bodyt+zoknit a lábára.
2012. febr. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nálunk szerencsére a hálózsák még fenn marad az egyévesemen.

Viszont anno a hugim is ilyen volt, mint a lányod. Neki anyu tépőzáras takarót csinált. :)

Egy felnőtt méretű paplant kapott és a huzatra vart tépőzárt anyum. Félbehajtva feküdt a paplan "között" a tesóm. :) Na, nem tudom leírni értelmesen, de remélem megérted. :)))

2012. febr. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:) Sajnos nincs akkora takaró amit ő ne rugdosna le magáról, mivel az ágy végében alszik úgy, hogy a lábai fent vannak az ágyrácson, így 90 fok-ban "áll". Nehéz ebben a helyzetben takarózni:)Azért kezdünk majd próbálkozni a takaróval, van minden méretű. Ma éjszakára oldalt zipp-záras hálózsákot próbálok rá adni (igaz, hogy az tavaszi/őszi ,de majd aláöltöztetem.
2012. febr. 10. 16:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!