Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miben különbözik a külföldi...

Miben különbözik a külföldi oltás a magyarországitól?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Kérdésem azért teszem fel és kérném a segítségeteket,mivel nemtudom hogy itt most milyen időszakonként van az oltás?Mivel pár hete hazajöttünk Kanadából kislányom ott született és 3 éves lesz 15.-én Amiket már megkapott oltást, az megvan a könyvében amit gondolom le kell fordíttatnom..és else látják csak ha fizetek amíg nem intéződik ez a sok papírmunka tb stb. (hónapokig is elhúzódhat aztmondják)Miről maradok le? Mit tegyek? Ha ezekbe tudtok adni tanácsokat esetleg aki járt e már ebbe a cipőben amiben most én,nagyon megköszönném!! Előre is köszi!
2012. febr. 5. 20:11
 1/4 timike26 ***** válasza:
nem hiszem hogy lekène fordittatni.èn a magyar oltàsi konyvel jottem ki olaszorszàgba,a kodok alapjàn èrtettèk hogy mit kaptak màr meg a fiuk,ès mi az amit nem.ugyhogy èn azzal mennèk ami van,megèrtik hogy mi van odairva.szerintem.
2012. febr. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tehát most ő 3 és akkor a következőt ugyanabban a korban kel kapnia mint ott pl. én 6 évest olvastam a neten.
2012. febr. 5. 21:07
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az én kisfiamnak a 18 hós kötelező oltás után azt mondta a gyerekorvos, hogy a következő 6 évesen lesz, ami kötelező!
2012. febr. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
értem.. és köszönöm szépen a válaszokat!
2012. febr. 6. 19:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!