Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért ilyen az oltás helye?

Miért ilyen az oltás helye?

Figyelt kérdés
Kislányom 23án lesz 2 hónapos!a BCG oltás helye,váladékozott,és vérzett is neki!tegnap kicsit meg volt duzzadva,de azt hittem ez normális!nem piszkáltuk,felöltöztettem,és ma mikor a délutáni alvásból felkelt,akkor vettem észre a ruháján a foltot!és az oltás helye sebes!
2012. jan. 20. 17:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt jelenti,hogy tökéletes:)))Ki kell fakadnia,mert ha nem akkor ujból kapna:).három gyermekem van.Egyiknél csak kifakadt és ennyi,a másiknál vérzett is,de a lényeg,hogy kifakatt:))Ne aggodj!
2012. jan. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem múltkor azt mondta a védőnő, hogy a 6. hét környékén be fog gennyesedni az oltása, uh ne ijedjünk meg, majd ha tapasztaljuk szóljunk és akkor mondja mit kell csinálni vele. a miénk még nem durrant be, szerintem hívd fel a védőnőd.
2012. jan. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális, nem kell parázni. Mondjuk az én babámnak nem fakadt ki, nem volt gennyes, csak piros és sebes, mégsem oltották újra, azt mondta a doki, hogy nem törvény szerű, hogy kifakadjon.
2012. jan. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2 gyerekem van, egyiknek sem fakadt ki, nem volt gennyes, nem vérzett, stb.. Ráadásul a nagyobbiknak még piros sem lett, csak púpos és csomós, amire a doki annyit mondott, hogy sejthető-nem látható, de újraoltást nem igényel.
2012. jan. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!Második gyerekem a kislányom,de a fiamnál,semmi ilyen nem volt,és azt mondta a védőnő,hogy csak akkor kell vele orvoshoz fordulni,ha gennyes,és vérzik.....nah most ezért ijedtem meg,de közben beszéltem egy másik,nem a mi védőnőnkkel,aki ugyanezeket mondta,hogy ne aggódjak,nincs baj!Köszönöm mindenkinek a válaszokat!!!
2012. jan. 22. 12:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!