Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Rossz evo kicsik anyukai, mit...

Rossz evo kicsik anyukai, mit foztetek ma, amibol a kicsi is szivesen fogyasztott?

Figyelt kérdés
22 hos es alig eszik vmit,10.3 kilo es mar nincs otletem,sultkrumpli,rantott hal,kenyer,alma a favorit...
2012. jan. 20. 14:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nem olvastam el a válaszokat, de ha az én fiam nagyon nem evett semmit, a levest akkor is megette mindig. Száraz bab, húsleves, borsóleves... ezek a kedvencek.

Most a rántott dolgokra van ráizgulva, karfiol, karalábé, máj, gomba, sajt, husi... ezeket szereti nyammogni.

2012. jan. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Bár az én kislányom nagyon jó evo, a kedvence: ceklaval kombinált ételek. Pl: bulgur, pörkölt, cekla. Ezt bárhol, bármikor, csak jó sok legyen.
2012. jan. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

[link]

vörösbor nélkül


tegnap foghagymás húsból evett nagyobb adagott :)

2012. jan. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, a marhás kajába bacon sem volt természetesen :)
2012. jan. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Második vagyok.Mi is a Vitacolant esszük, tényleg javított valamit a helyzeten.
2012. jan. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!