Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek segített a teherbeesésné...

Kinek segített a teherbeesésnél az, hogy gyógyteákat fogyasztott?

Figyelt kérdés
Konkrétan a cickafark-málnalevél-palástfű érdekelne.
2010. júl. 30. 10:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Az első gyereknél csak cickafarkat ittam, egy hónap múlva terhes lettem, a másodiknál már nem segített.
2010. júl. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És, hogy ittad a teát, , és mennyit?
2010. júl. 30. 10:43
 3/9 anonim ***** válasza:
Én a vetélésem után ittam a ciklus első felében cickafark teát, a másodikban pedig palástfüvet (a málnalevél teát a terhesség végén kell inni - tudtommal). Nem tudom, hogy ennek köszönhető-e, de a második terhességemmel már nem volt semmi gond.
2010. júl. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Fél év próbálkozás után döntöttem úgy,h nem vesztek semmit,kipróbálom a málnalevél-teát,és a palástfüvet.Első hónapom,ittam a málnalevelet,majd a ciklus 15.napján tojcsis folyásom lett (eddig nem volt),utána egy-két napig a palástfüvet ittam (mindig elfelejtettem).Napi két csészével ittam,leforrázva,áztatva,minden nélkül,naturan.

Nemvárt napján pozi lett a tesztem.... :)

Úgyhogy én vallom,h nekem segített a tea a peteérésben!

Sok sikert Neked is!

:)

8 hetes kismami

2010. aug. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én csak cickafarkfű teát ittam két hétig utolsó ciklusban...) hónapi próbálkozás után próbáltam ki. Napi egy bögrét és itt dorbézol a pociban:D

Jó babásodást és drukkolok!!!

17 hkm

2010. aug. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
En 3 honapja ittam napi ket bogre cickafarkot peteeresig, mikor terhes lettem. Elotte fel evet probalkoztunk sikertelenul. Sajnos a terhessegnek rossz vege lett. A mutet ota szedem a baratcserjet, iszom a cickafarkot es palastfuvet felvaltva. Lassan 3 honapja, eddig sikertelenul, de hiszem, hogy az elso alkalommal is a teak segitettek. Abban, hogy mindig volt peteeresem biztosan.
2010. aug. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én ittam több hónapig peteérésig cickafark, peteéréstől pedig palástfű teát. Ebben a hónapban már meguntam, nem ittam. Ma reggel pozitívat teszteltem. Szóval, nem tudom, segít-e, bár ártani biztos nem árt.
2010. aug. 3. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Minden nap ittam egy csészével, függetlenül peteéréstől.
2010. aug. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2010. aug. 3. 08:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!