Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 éves lányomnak fáj a torka...

2 éves lányomnak fáj a torka és nagyon a pocija folytköv?

Figyelt kérdés

...és még lázas is.de a pocija iszonyatos hangokat ad ki, nagyon morog! sokszor is fájlalja! a doki a torkára antibiotikumot írt fel, de nem szeretném neki beadni, mert havonta kap és nem javul sosem, meguntuk. a pocijára semmit sem mondott!!

Kakilni nem nagyon sikerül.

Ha adnék ESPUMISAN cseppeket neki? vagy mit csináljak??


2012. jan. 13. 09:12
 1/8 anonim ***** válasza:
normaflore nagyon de agyon jó azt adj neki,ezt amúgy is adni szoktak antibiotikum mellé
2012. jan. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de nem érdekel az antibiotikum, nem adom be neki! protexint restore-t kap, nekünk az vált be!
2012. jan. 13. 09:17
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Minek kérdezel itt ha már eldöntötted? Amúgy a pocijának is lehet pl bakteriális fertőzése is amire jó az antibiotikum. De nyilván te jobban tudod, biztos van orvosi diplomád. Ha nem vagy megelégedve az orvossal válts, de ne te akard diagnosztizálni a gyereked, mert nagy bajt csinálhatsz.
2012. jan. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok nos nagyon szivesen,mert meg sem köszönted hogy segíteni akartam hogy micsoda egy bunkó anyuka vagy,először kérdezel én gyorsan nyomtam a választ hogy tudjak segíteni erre te meg itt flegmásol....na a fene a jó dolgodat!!!!
2012. jan. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

biztos rosszat fogok vele csinálni :-))....régen én sem kaptam és túléltem!! köszönöm a válaszokat, csak azért nem írtam h "köszi", mert elfelejtettem....bocsi. meg én leírtam h nem adom be neki az antibiotikumot.a protexint egyből adom ha beteg, sőt még ha nem, akkor is, mert az ugye immunerősítő is, nem adok antibiotikumot és úgy is kapja!

csak tudjátok eddig mindent úgy csináltam ahogy "kellett"! semmi javulás nem következett be és meguntam h a gyerekem állandóan beteg. a múltkor hányás-hasmenéssel rohantam kórházba, bent voltunk 5napot, hazahoztam és ugyanúgy hányt. aztán diétáztattam és helyrejött. a következő ugyanilyennél cola-chips-ropi és bumm, 2nap alatt helyrejött! olyan könnyen felírják azt a rohadt antibiotikumot és mellette ugyanúgy egy 7ig kínlódik szerencsétlen, pedig biztos vagyok benne h nélküle jobban megerősödne a szervezete és legyőzné a betegséget! én csak a legjobbat szeretném neki és nyugodtan hurrogjatok le emiatt.

2012. jan. 13. 10:56
 6/8 anonim ***** válasza:

Az én gyerekemnek akkor mindig fáj a hasa, ha tüszős mandulagyulladása van (gondolom ahogy a genny lekerül a pocakba), ilyenkor muszáj az antibiotikum, különben nem gyógyul meg :(

Ha ennyire nem értesz egyet a gyerekorvosotokkal, akkor keress másikat, mert ez sem jó, hogy itt keresel tanácsokat, a dokid meg azt mond amit akar, úgyse hallgatsz rá. Keress másik orvost, hátha azzal nagyobb egyetértésben lesztek.

Jobbulást a kislányodnak minél előbb!!!

2012. jan. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az antibiotikumot sokszor megelőzésként írják fel, nehogy komolyabb baj legyen.

Novemberben mindkét gyerekem torkfájással kezdte, majd lázuk is lett. A doki nem írt fel antibiotikumot. Pár nap múlva már a fülük is fájt és a hasuk is. Ekkor írta fel az orvos az antibiotikumot, hogy most már muszáj.

Tény, hogy nem kell minden kis nyavajára gyógyszer, de mégiscsak ő az orvos.

2012. jan. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Kiváltottam az antibiotikumot, adom neki....:-( féltem a komolyabb bajoktól, elég rondán köhög...na mindegy, remélem azért csak erősödik a kicsi immunrendszere!

2012. jan. 13. 22:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!