Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Adhatok a lányomnak nurofent,...

Adhatok a lányomnak nurofent, ha nem tudom igazán fáj e valamije? Ártok vele?

Figyelt kérdés

21hónapos,és egész nap csak nyűglődik,semmi nem jó,néha elsírja magát. Nem látszik betegnek,és foga sem jön. Lehet front van,vagy nem tudom mi a baj,de tanácstalan vagyok!

Mit lehet ilyenkor csinálni,hogy derítsem ki mi a baja?!



2011. dec. 28. 16:40
 1/5 anonim ***** válasza:
En nem adnek neki ha nem beteg csak nyugos egyebkent is csinnyan a nurofennel mert artalmas a kis gyomruknak en inkabb kupot szoktam adni a kislanyomnak o is 21hos
2011. dec. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mértél lázat nála?

Front miatt én nem adnék. Lesz még ilyen napotok nem egy, sőt sokkal rosszabb is...

2011. dec. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

2 éves a fiam, soha nem adok gyógyszert nyűgösségre!

nem vagyok gyógyszer ellenes, de feleslegesen nem sokkolom a szervezetét

2011. dec. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én nem adtam nekik. Az enyémek akkor csinálták ezt,ha valamiért keveset aludtak.
2011. dec. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

csak úgy ne adjál neki. Ha éjjel is felébred mondjuk óránként, akkor esetleg egy fél adagot, de neked kell ismerned, hogyan fogzik, ha máskor ezt csinálta, akkor adjál neki felet.

Sima nyűgösségre ne.

2011. dec. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!