Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mitől lehet sárga a foga?

Mitől lehet sárga a foga?

Figyelt kérdés

22 hónapos Kislányomnak eléggé sárgák a fogai.

Nagyon szépen tűri a fogmosást...........sokáig, és alaposan mosom neki napi kétszer elmex gyerekfogkrémmel és mam fogkefével.

Kizárólag vizet iszik, édesség, nasi csak nagyon-nagyon ritkán van, ez szinte semminek minősül.

Akkor mi lehet a baj? Esetleg a mandarin elszinezheti? Azt nagyon sokat eszik.

Köszönöm a tanácsokat és tapasztalatokat előre is.


2012. jan. 9. 13:19
 1/3 anonim ***** válasza:
este lefekvés elött (fogmosás után) kap még valamit vizen kívül? pl tej, kakaó, akármi ami nem víz?
2012. jan. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem! Abszolút nem kakaózik. Az esti tápszer után van a fogmosás, utána pedig már csak egy pár korty vizet iszik még lefekvésig. Ezért nem értem én sem, hogy mi lehet a gond, és ezért kérdeztem, hátha Ti tudtok valami okosat mondani.

Köszönöm a válaszod

2012. jan. 9. 13:31
 3/3 anonim ***** válasza:

szerintem akkor egyszerüen ilyen neki.


nekünk a tejfogaink voltak szépek aztán a maradandog sárgultak. szóval ellenkezöleg talán jobb.

2012. jan. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!