Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 4-5 éves gyereked tud már...

4-5 éves gyereked tud már korcsolyázni? Mikor és hogy tanult meg?

Figyelt kérdés
2012. jan. 6. 14:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
4 éves, még nem tud, de most akarom megtanítani :) Nem tudom, hogy fog megtanulni, gondolom ráteszem a jégre, aztán majd lesz valami :)
2012. jan. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Mi is most akarunk menni koripályára. Remélem tetszeni fog neki.
2012. jan. 6. 14:23
 3/14 anonim ***** válasza:

4,5 éves. Nemrég voltunk először jégkorizni, kb negyed óra kellett, amíg rájött az egyensúlyra. Rendes korizni már tud egy éve, de ahogy látom semmi köze egymáshoz a kettőnek.

volt ott egy-két ilyen pöttöm gyerek, nagyon nyomták édesek voltak. Gondolom ők rendszeresen eljutnak korizni a jégre.

az alatt az egy óra alatt azt vettem észre (a tanulási ütemén), hogy mennék 2-3 naponta 1 hét alatt tökéletesen száguldozna. Csak lehetőség nincs rá sajnos.

2012. jan. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
nekem ovis koromban volt 2 elű korim. imádtam, simán mentem velem, emlékszem. utána megkaptam a rendes 1 élűt és mentem azzal, kicsit olyan lehetett az, mint a futóbicikli - egyensúly dolog ma :))
2012. jan. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Jézusom,én szörnyűlködve olvasom,hogy 4 éves gyerekeket visztek a jégre.Mi a múlthéten mentünk volna,de a 9 éves fiamat és a 12 éves lányomat nem igazán merem a jégre engedni.Nem voltak még sose jégpályán.


4 gyerkőc anyukája

2012. jan. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Ez miért olyan szörnyű? Mondjuk én is már iskolás voltam, amikor megtanultam korizni, de miért ne lehetne kisebb korban? Pár éve bababörzén láttam eladó használt korit, nagyon picikét. Kérdeztem a csajtól, aki árulta, hogy ez mekkora gyereken volt, mondta, hogy másfél évesen. Na akkor leesett az állam rendesen, de tényleg látszott rajta, hogy használva volt.


Na mindegy, hétvégén irány a jégpálya, szerintem jó buli lesz :)

2012. jan. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
6 évesek voltak a nagyok és 4 a kicsi, mikor először mentünk családilag jégpályára. Azóta éves program. :) A 4 évesnek persze több idő kellett, mire ráérzett, de hamar belejött.
2012. jan. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Mi kell ezen szörnyűlködni????? Nem értelek. Ráadásul akkora gyerekeket simán engedhetsz jégre :)

Én örülök, hogy a 4,5 évesem vagány, korizik, jégkorizik, kétkerekű bicajozni 1 éve és lovagol 1,5 éves kora óta. És úszik 1 éve.

Legyenek csak ezek a kiskölkök vagány belevaló gyerekek!!!

Persze nyilván vannak félősebb gyerekek, akik inkább rajzolnak, vagy üldögélve játszanak, velük más a helyzet, lehet hogy őket nem is érdekelné a kori meg egyéb sport, őket máshova vinné anyuka meggyőződésem!

De akinek van rá ambíciója igenis próbáljon ki mindent amit lehet!!!!!!!! :)

2012. jan. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Mi a férjemmel nem tudunk korizni, de a kislányunkat vinni fogjuk még a 4. szülinapja előtt (árilisi). Szakember szerint a 4-5 éves korú gyermek megtanulhatja könnyen. Ugyanez a helyzet a sieléssel is. Nekem is az a véleményem: legyen belevaló...és az is!:)
2012. jan. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Egyébként most utánaszámoltam, pont 12 évesen koriztam UTOLJÁRA, addig télen minden héten jártam a sulival. Vicces lesz újra korit húzni :) De remélem ez is olyan, mint a biciklizés és ezt sem lehet elfelejteni.
2012. jan. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!