Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit tennél ha anyósod az...

Mit tennél ha anyósod az engedélyed nélkül vágná le a gyereked haját?

Figyelt kérdés
Már egy ideje növesztjük a lányom haját elöl, de anyósom szerint belelóg majd a szemébe(mindig meg volt csatolva!)és amikor ott volt a lányom levágta neki. Biztos hogy többet nem engedem el!
2012. jan. 5. 12:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Na ez kiverné nálam a biztosítékot!

Emlékszem mikor kislány voltam dettó ugyanez volt! Mire anyu jött értem a szép hosszú hajam le volt vágva, anyu azt mondta majdnem nekiment és még anyós volt megsértődve...

2012. jan. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Hát gondolhatod amikor megláttam...
2012. jan. 5. 12:59
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ismerem magam, többet ott nem hagynám a gyereket és ezt meg is mondanám neki, lehet duzzogni...
2012. jan. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
nem is az a legnagyobb gond, hogy levágta, hanem hogy nem tartotta tiszteletben a te döntésed. Nálunk is ilyenen megy a harc, csak az én anyósom ennél okosabb. Ő nem tesz ténylegesen semmit, de úgy intézi a dolgokat, hogy az én elveimet én magam rúgjam fel ott náluk. Süti-csoki evés meg ilyenek. Most készülök valahogy megedződni, kitalálni valamit, mert már nem bírom tovább. Egyre jobban látja a férjem is a szitut. Ha nem javul a helyzet, leülünk vele beszélni. Nekem a nagyobbik már 3 éves, de még nem hagytuk ott pár óránál tovább. Amíg csak lehet, húzom az otthagyást. És még ő nem fogja érteni, miért nem viheti el az unokáját.
2012. jan. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Adrika ***** válasza:
100%

Én sem engedném el többet!

Az én gyerekem,majd ha én úgy döntök,hogy vágni kell,levág(at)om neki!

2012. jan. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Legközelebb ha esetleg megkérdezné, miért nem hagyod rá már egy ideje, mondd azt, hogy nem szeretnéd kopaszon visszakapni a lányod. Tudom, túlzás, de ebből megértené, mennyire paraszt módon viselkedett.

(Nekem szóltak apósék, hogy jaaaj, milyen hosszú már a haja, ha legközelebb jöttök, lehúzom hajnyíróval. 7 hónapos volt akkor, én mondtam neki, hogy nem szeretném levágni még, azóta ez nem téma. Ha velem normálisan viselkednek, akkor én is velük.)

2012. jan. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Azt a ....qtya mindenit! Kiakadnék!!! Elmagyaráznám neki, hogy nagyon nem kellett volna, és többet ne tegyen ilyet!

Azt nem mondom, hogy máskor nem vinném oda a gyereket, hiszen a nagyanyja, és szükség is lehet rá... De nagyon mérges lennék!!! És nem hagynám szó nélkül!

2012. jan. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Biztos nem lenne vele többet kettesben!

És ezt nem csak elméleti szinten mondom. Anyósom folyton b..tott a teáztatással. Egyszer kettesben hagytuk őket kb 1,5 órára amikor bevásárolni mentünk.Anyatej a hűtőben, táp a szekrényben de ő teát adott neki, mert "annyira szomjas volt".. ráadásul rendes teát cukorral, citrommal. Akkor megmondtam neki, hogy a későbbiekben csak felügyelettel láthatja a gyereket. És tényleg. Ez kb 8 hete volt, most kezdi mondani, hogy ha van dolgunk stb. De én nem bízok benne :-(

2012. jan. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Igen azt én is nagyon szeretem, amikor valamit nem engedek (pl édesség, mert elég rosszevő) és akkor azt, mondják, hogy: Nem, lehet, mert anya nem engedi...! Na ettől is feláll a szőr a hátamon! De ezen teljesen kiakadtam!
2012. jan. 5. 13:15
 10/16 anonim ***** válasza:
Ha megengedheted magadnak, tehát nem vagy rászorulva, hogy vigyázzon a gyerekre, akkor ne hagyd ott többé.
2012. jan. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!