Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit tennél ha anyósod az...

Mit tennél ha anyósod az engedélyed nélkül vágná le a gyereked haját?

Figyelt kérdés
Már egy ideje növesztjük a lányom haját elöl, de anyósom szerint belelóg majd a szemébe(mindig meg volt csatolva!)és amikor ott volt a lányom levágta neki. Biztos hogy többet nem engedem el!
2012. jan. 5. 12:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk hasonló volt a szitu.


Állati gyorsan nő agyerek körme, hetente kétszer vágom neki.

Mentünk mamához, és azon a héten még nem vágtam neki a körmét, anyós meglátta, ölébe vette a gyereket, és dünnyögött neki, h jaj anya még a körmödet se vágja le drágám...És levágta a körmét.

Én csak annyit szóltam, h majd hozom a következő körömvágásnál is...

Úgy látszik a kérdésekből, és a válaszokból, h idénre a legtöbb anyós megőrült...


Após is cseszegett minket, h egy fiúgyereknek kopasz fej kell, de elég erélyesen közöltem, h marad a göndör hosszú haj neki, és kész.Megsértődött, de hálistennek nem próbálkozott többet.


Nálunk is állandóan előfordult, h édességgel tömték a gyereket, olyan ételellel, amire allergiás, sőt külön felhívták a figyelmemet arra, h gyereket édesség nélkül nem lehet felnevelni.

Napi egy túrórudit kap, ezt keveslik.


Voltak ennél durvább sztorik is, végül úgy döntöttünk, h jobb nekünk nélkülük.

2012. jan. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Én is már lassan anyosomat Rudinak fogom hívni.Még be sem érünk a házba már a kezébe van a Rudi:)Lányom is megátja az az első Rudi....ááááááááá

Naa a kérdésre a válasz!!!RETTENETESEN KIAKADNÉK SZTEM ÚGY ORDÍZANÉK VELE MINT EGY ÁLLAT!!!és rácsapnám az ajtót és lehet többet rá sem nyitnám.Szemünk fénye a kislányunk tetőtől talpig.ugy imádjuk ahogy van és gyönyörű szép haja van.én még azt sem engedem h vki összefogja neki nem h levágja.még belegondolni is rossz.nagyon sajnálom h ez történt veletek....remélem hamar megnő a kislányod haja..

2012. jan. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Hát bizony én is kiakadnék! Sőt! Továbbmegyek! Fognám a kedvenc vázáját és földhöz vágnám, utána meg be a kukába! Oszt lehet sápitozni! Kb. ugyanazt tenném, amit ő tett, hogy rohadtul azt gondolta, neki aztán már mindent lehet a megkérdezésetek nélkül!
2012. jan. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
én nekiesnék az ő hajának egy ollóval.
2012. jan. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Az én lányomnak is szép, szőke hosszú hullámos haja van, kék szeme, még szerencse, hogy a hosszából nem vágott neki. Születése óta nem vágtuk még le neki(persze nyáron jött a kérdés:miért nem vágatom le neki? azért mert kislány és rövid hajjal sem lenne kevésbé melege).
2012. jan. 5. 17:36
 16/16 anonim ***** válasza:

Hát ez egy jó kérdés!

Nem is tudom mit csináltam volna.De mondjuk az én anyósomnak sose jutott ilyen s ehhez hasonló se az eszébe.


4 gyerkőc anyukája

2012. jan. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!