Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Őszintén! Néz mesét 2 év...

Őszintén! Néz mesét 2 év körüli gyereked a Tv-ben ill. Dvd-n? Ha igen, mikor, miért, mennyit és mit néz?

Figyelt kérdés

2012. jan. 5. 18:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nálunk egész nap megy valamelyik mesecsatorna, de nem ül előtte és nézi (nagyon ritkán van olyan rész, ami leköti), hanem csak háttérzaj - közben játszik a játékaival, ha kimegyek a konyhába vagy mosni, jön velem. Szóval nem mese-függő. Este mesekönyvet nézünk, azt jobban szereti.
2012. jan. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nézhetné,de nem köti le,csak a reklám és az időjárásjelentés.Bár néha a peppa malacos mese,és vonatos is leköti két percre.
2012. jan. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Kisfiam most 2,5 éves,de 2 évesen már nézett TV-t. Ha normális keretek között mozog a dolog,tehát nem egész nap a Tv előtt ül a gyerek,akkor szerintem ebben nincs semmi kivetnivaló. Amúgy reggel felkelés után megnéz 1-2 mesét,meg délután miután hazajövünk a bölcsiből egy kicsit nézheti.Délután általában DVD-t szoktam neki betenni,reggel pedig a Nickelodeon-t vagy a Minimaxot,esetleg a Disney-t nézi.Ezeket szereti: Mickey egér játszótere,Micimackó,Kisvakond,Thomas,Dóra a felfedező,Diego...
2012. jan. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nálunk a Barney és barátai illetve a Bogyó és Babóca mesék keltik fel az érdeklődését.Ezeket,mivel rövidek végig is nézni,de kb csak egy hónapja.Alapzajként megy a tv vagy rádió nálunk,eddig nem is érdekelte.Egyik sem erőszakos,tanulságos mesék.
2012. jan. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Igen. Akkor amíg pl a kicsit kiviszem elaltatni a babakocsiba, vagy épp megfőzöm az ebédet és nincs kedve segíteni.

Bogyó babócát, Chuggington-t és a Micimackót szereti nagyon.

De sokáig nem köti le, max fél óra.

2012. jan. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
2 éves a kisfiam és szokott mesét nézni. Néha reggel ébredés után is néz egy két 10 perces mesét, amíg én magamhoz térek és főzök egy teát magamnak ő meg kakaózik. Bilizés közbe is van hogy mesét néz, és ha főzök és nem bír magával akkor is, de van hogy velem főz végig, ez kedvétől függ. Én dvd-n vagy youtube-on szoktam indítani. Kedvencek: Fifi, Chuggington, Süsü, Rupert maci.
2012. jan. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

igen, reggel nézi, míg magához tér, meg este, mielőtt megy aludni.

thomast, eperkét, uki-t, kis piros traktor, vizipók-csodapók, bogyó és babóca a kedvencek.

nálunk is szinte egész nap megy vmi, de nem ül le nézni, kivétel a reggeli ébredés és az esti pilledés. :D

2012. jan. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Tévé: Minimax

DVD: Bogyó és Babóca

Net: youtube-n van neki válogatás a kedvenc zenéiből


Szinte egész nap szól valami.

2012. jan. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Tv-t nem, a minimaxot sem.

Dvd-n nézi a Bogyót, Thomast, Kisvakondot, és Micimackót. Ezeket nagyon szereti és ált. akkor nézi, amikor a kicsit altatom.

2012. jan. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Dvd-n nézik a Kisvakondot,Eperkét,Mézga családot,Verdákat, kb. nyár eleje óta köti le őket.Mesecsatornát nem nézik.
2012. jan. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!