Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Őszintén, megütöd a gyereked?

Őszintén, megütöd a gyereked?

Figyelt kérdés
Fenekére vertek? Ha már nem bírtok vele?
2009. márc. 24. 16:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Hideg vizet már kapott az arcába és igen,rásóztam a popsijára,persze nem túl durván csak,hogy érezze ez komoly volt!Hatott rá!
2009. márc. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%

aki szereti a gyerekét, az bizony néha a popsira csap. nem nagyot, és nem késöbb. én próbáltam sokáig csak beszélni, nevelni, de rá kellett jönni, h ez néha kevés. kiharcolja a gyerek. ám 1,5-2 éves koráig nem ütöttem se a kezére, se a popsira. mert nem igazán érti még szerintem egy ennyi idős gyerek, h mit miért nem szabad.

de ez sokfajta nézőpontból nézhető. személytől és gyerektől is függ.

2009. márc. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
Én nem.A nagy se kapott-már kamasz-és mivel teljesen normális gyerek vált belőle így is,én a picit se fogom megütni.Igaz,én elég birkatürelmű vagyok,ha gyerekekről van szó.De nem vagyunk egyformák.Ez az én véleményem.
2009. márc. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
71%

A nevelés eszköze a "harag", a büntetés IS.

A nevelni akarás pedig a szeretet jele.

2009. márc. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%

én óvónő vagyok. és nem vagyok a gyerekek ütésének a híve. de van olyan eset mikor nem használ a szép szó, egyéb büntetés. És sajnos nagyon sokszor látom, hogy nem merik a szülők megütni a gyereküket. Hát ezeken a gyerekeken látszik is hogy ők minden megtehetnek.

úgyhogy szerintem, néha muszáj, persze csak finoman.

2009. márc. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
42%
Én is óvónő vagyok és úgy gondolom a verés a tehetetlenség jele. Egyszerűbb odasózni..
2009. márc. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
80%

Nem gondolom hogy attól hogy rácsapok a fenekére vagy a kezére (ha megérdemli) rossza anya lennék.Szerintem néha ha más nem segít akkor elkerülhetetlen.Ja és nem hiszem hogy ettől lelki sérült lenne a gyerek csupán elgondolkozik hogy mit is csinált.

Egyébként nekem a védőnő és a doktornő is azt mondta, hogy ha önmagára veszélyes dolgot csinál nyugodtan csapjak a fenekére vagy a kezére.

2009. márc. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem teljesen jogosan csaptok rájuk,főleg ha tényleg már elég kiborító dolgot tesz,vagy olyat amivel krt tesz magában.

Hiszti ellen tuti módszer ha az arcára fújsz,vagy egy kis vizet fröcskölsz rá.

Én elpre félek mit fogok csinálni,mert hirtelen haragú vagyok.Tesómat is megcsaptam kiskorunkban,mondjuk ő meg a hátamba harapottXD

2009. márc. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
65%
Megtörtént már, néha ki kell fenekelni, ha már más nem használ. De ritka az ilyen eset.
2009. márc. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
52%
Én is kikaptam kicsinek a szüleimtől ha rosszat csináltam, nem lettem lelki sérült:)
2009. márc. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!