Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha nem adtad be a gyereket...

Ha nem adtad be a gyereket bölcsibe kijöttetek a 25ezerből?

Figyelt kérdés
Mi nem szeretnénk bölcsibe adni a lányunkat, tehát én nem megyek vissza dolgozni. Férjem 130ezret keres+13ezer kajajegy. Ki lehet jönni?
2012. jan. 4. 12:06
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Hát persze , ha nem éltek nagylábon. Én 5 gyereket nevelek havi 105 650-ft-ból. Hitel , autó nincs , saját ház van . Nagyon szűken , de kijövök belőle.
2012. jan. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Én sem adom bölcsibe a kicsit mert nem tudom megoldani az ovit a nagyobbnál.Így marad az itthonlét pedig 50 ezer a lakáshitel a férjem 100ezret keres.Eddig is megéltünk most is megfogunk .

A pedagógus családosnak pedig üzenem nehogy azt hidd mindenkinek milyen jó ha a férjed ilyen rosszul keres pedagógusként miért nem megy el három vagy négy műszakba gyárba dolgozni vagy építőiparba na ott lehet max megkeresné a 120 ezret de azért állandóan ott kéne lennie a családját nem sokat látná és igen mocskos kiszolgáltatott helyzetben kéne dolgozni ha kipróbálná lehet visszasírná azt az agyonszidott pedagógus állást.Bocsi de már olyan uncsi hogy mást sem hallani csak hogy így a pedagógusok úgy a pedagógusok hidd el senkinek sem jobb

2012. jan. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Hát az utolsóval maximálisan egyetértek.A fiam tanárai is sírnak,de azt nem veszik figyelembe,hogy a tanárnak van egy csomó szabadideje is.
2012. jan. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Párom 3 műszakba jár, gyárba dolgozik, 100at hoz haza és ebben benne van a bérletpénze is, ami havi 25ezer. Én kezdetektől csak gyest és családit kapok, van 50 ezer hitelünk, de kijövünk.
2012. jan. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Nem megy el máshova dolgozni, mert ez a hivatása. Mellesleg van doktori fokozata, szóval csinálhatna bőven mást is, de való igaz, hogy élvezzük azt a szabadságot, amit a tanárság ad. Nem is panaszkodunk emiatt. viszont az még ettől tény, hogy a tanári fizetések a béka popója alatt vannak, mert mint írod, a segédmunkás többet kap, pedig a férjem tanítja a talán a Te gyerekedet is, és nem mindegy, hogy hogyan...

Csak leírtam, hogy ennek az a következménye, hogy GYES-ből nem jövünk ki.

Egyébként a férjem az, aki ezzel leginkább küzd, mert melyik férfinak esik jól, hogy nem tudja eltartani a családját...

De mi vállaltuk, és mivel a bölcsi maximálisan bejött, szeretjük így.

2012. jan. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Hát mi nem jönnénk ki, mivel egyedül maradtam a kicsivel.

Szerencsés vagyok, mert a munkám lehetővé teszi, hogy ne kelljen bölcsibe vinni a babát, mégis dolgozom. Itthonról. 4 órában. Ez + a GYED + családi pótlék annyi, hogy éppen kijövünk belőle.

Saját lakásban élünk, alacsony a rezsi is, viszont a férjem után nem kapunk semmit, és csak adósságok maradtak ránk....

2012. jan. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Bocs, GYES-t akartam írni.
2012. jan. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Igazából attól függ mekkora a rezsitek, de ezt csak te tudhatod.

Nálunk az a baj, hogy mindig van váratlan kiadás, vagy vannak a "néha érkező" csekkek. Pl. ebben a hónapban jött kocsibiztosítás, lakásbiztosítás is, és elég magas volt a gázszámla (pici baba miatt jobban fűtünk, de bevallom még így is fázom néha...). Szóval egy ilyen hónapban akkor jönnék ki annyi pénzből, amennyit írtál, ha nem ennék mellette... Más hónapokban viszont szerényen, de megélnénk.

2012. jan. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Mi is pont ennyiből élünk, férjem 140-et kap, én gyest+családit (37 ezer). Nehezen jövünk ki ennyiből, mindig van valami váratlan kiadás, a rezsi is rengeteg, ráadásul idén ugye minden még drágább lesz. Én eléggé félek a jövőtöl, nem is merünk bevállalni még egy gyereket.
2012. jan. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 TKI Ibolya ***** válasza:
Ez a TANÁR téma a kedvencem mindig kellő képen felhúzom rajta magam(a nyavalygásukon),így hát megtartom a véleményemet magamnak ,mert nem biztos,hogy ide illő volna!
2012. jan. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!